Wyposażenie toalet publicznych – co jest niezbędne, aby użytkownik czuł się komfortowo

Wyposażenie toalet publicznych – co jest niezbędne, aby użytkownik czuł się komfortowo

Dla większości osób korzystanie z toalet zbiorowych jest raczej ostatecznością i nikt nie odwiedza tego budynku dla frajdy. Takie mniemanie jest podyktowane tym, że w wielu miejscach jest brudno, śmierdząco i na dodatek nie ma zasadniczego wyekwipowania, które jest konieczne do tego, aby czuć się całkowicie komfortowo.

suszarka do rąk

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście coraz więcej właścicieli toalet publicznych troszczy się o to, by panował w nich porządek i nigdy nie brakowało papieru oraz ręczników do rąk. Najlepszym wyjściem jest zatrudnienie osoby odpowiedzialnej za utrzymanie higieny, jednak nie zawsze władze miasta mają pieniądze, aby taka osoba przez cały dzień pilnowała jeden obiekt. Wobec tego zaczynają wymyślać coraz to bardziej nowatorskie pomysły, które mają na celu przyciągnięcie jak najogromniejszej liczby klientów.

Na pewno elektryczna suszarka do rąk w toalecie publicznej jest strzałem w dziesiątkę. Jeszcze niedawno w wielu tego typu punktach dało się było zauważyć zwisające koło umywalek ogólnodostępne ręczniki bawełniane. Niestety takie rozwiązanie jest bardzo niehigieniczne i po prawdzie nikt z niego nie korzystał. Nie ma się co zdumiewać, bowiem nigdy nie wiadomo kto przedtem używał ręcznika i co nim ścierał. Drugim rozwiązaniem były ręczniki papierowe, aczkolwiek mieszkańcy wielokrotnie wyciągali

suszarka

Autor: Roger Wollstadt
Źródło: http://www.flickr.com

wiele sztuk za jednym razem. Tym samym po godzinie w toalecie nie było już ani jednego.

Na szczęście elektryczna suszarka do rąk działa przez cały czas i nie będziemy musieli się martwić, iż idąc po południu do ubikacji nie będziemy mieli jak osuszyć rąk. Aktualnie produkowane suszarki mają podczerwień, dlatego też nie trzeba naciskać żadnego guzika, tylko wystarczy zbliżyć dłonie do urządzenia – idź na impeco.pl. Następnym atutem jest to, że elektryczna suszarka do rąk działa cicho, dzięki czemu nie będzie przeszkadzała pozostałym osobom przebywającym w tym samym pomieszczeniu.

Zdołałoby się wydawać, iż takie urządzenie jest przeznaczone tylko do toalet publicznych. Jednak zdecydowanie więcej osób stawia na nabycie takiego sprzętu do własnego mieszkania. Na bank pionierski styl, bezproblemowy montaż oraz znikome zużytkowanie prądu zachęcą wielu klientów.

admin

Comments are closed.