Co to jest szkło hartowane na telefon i w jaki sposób się je na niego nakleja?

Co to jest szkło hartowane na telefon i w jaki sposób się je na niego nakleja?

Co to jest szkło hartowane na telefon i w jaki sposób się je na niego nakleja?
Telefon komórkowy to wspaniałe urządzenie, które już pewien czas wstecz rozpoczęło usuwać z rynku swojego protoplastę – telefon stacjonarny. Taka „komórka” jest wiele mniejsza oraz, przede wszystkim, ruchoma.

Można by ją zatem włożyć do kurtki i przeprowadzać rozmowy nawet poruszając się autem lub płynąc promem.

Od kilku lat funkcjonuje już nowocześniejsza generacja komórek, czyli tzw. smartfony. Odróżniają się one od standardowych telefonów komórkowych tym, iż posiadają duży monitor, za pomocą jakiego administruje się to narzędzie.

Jeżeli ciekawią Cię opisywane w tym artykule kwestie i masz chęć zobaczyć więcej informacji na tego typu temat – wejdź tu klimatyzatory.

Taki, wykorzystując branżowego określenia, „dotyk” przynosi niezwykle duże możliwości, ale to, co jest jego niepodważalną zaletą, jest także jednocześnie jego dużą wadą. Takowy znaczny monitor można by nieumyślnie nietrudno porysować albo wręcz zbić. Żeby umniejszyć takie niebezpieczeństwo, stosuje się specjalistyczne szkło hartowane na telefon, czyli bardzo cieniutką, ale równocześnie niezwykle wytrzymałą szybkę, którą nakleja się na monitor telefonu. Przyznać należy, że nie przynosi ona stuprocentowej pewności bezpieczeństwa, lecz w znacznym szczeblu go jednak zabezpiecza. Warto także dopowiedzieć, iż takowe szkiełko nie jest drogie oraz wszelki może sobie na nie pozwolić.

żarówki

Autor: Yarvik
Źródło: Yarvik
SSD o pojemności 1,6TB

Autor: silentworks.pl
Źródło: silentworks.pl
W pudełku z takowym szkłem jest zamieszczona instrukcja jego montowania, jednak jest on niezwykle łatwy.

Spodobał Ci się tego typu post? To świetnie, jeśli chcesz poznać coś równie absorbującego, to z pewnością na pewno zainteresuje Cię też ważna propozycja (http://10lombard.pl/).

Zwyczajnie należy wyczyścić ekran załączoną mokrą szmatką oraz wytrzeć ekran za sprawą kolejnej zawartej w opakowaniu ściereczki.

Należałoby wspomnieć, że poprzednikiem takiego wyjścia jak szkło hartowane na telefon jest znana wielu ludziom folia na monitor. To właściwie niemalże to samo, jednak, jak pamiętamy, „prawie” robi ogromną różnicę. Omawiany produkt jest realnym hartowanym szkłem, jednak o bardzo małej grubości.
admin

Comments are closed.