Szkła typu hartowanego na telefon – czyli, funkcjonalność i ochranianie w jednym!

Szkła typu hartowanego na telefon – czyli, funkcjonalność i ochranianie w jednym!

Szkła typu hartowanego na telefon – czyli, funkcjonalność i ochranianie w jednym!
Jak to samiutka nazewnictwo wskazuje, szkiełko typu hartowanego, to szkoło o bardzo wysokiej „hardości”, czyli najzwyczajniej twardości oraz wytrzymałości. Jednakże w jaki sposób takie szkło może nam pomóc, poza zwyczajną ochroną komórki przed tworzeniem rysek? Czy ona nie ograniczy nam funkcji typowo dotykowych? Jak się ją zakłada? Czy wszystkie szybki pasują do każdziutkiego telefonu komórkowego? To wszyściutko i jeszcze więcej nie posiadając żadnego problemiku odnajdziesz w środku naszego nowego – właśnie dzierganego – felietoniku!
chociaż niejeden o tej rzeczy może nie wiedzieć, szkła ochronne na telefon, to szkiełka typowo hartowane, które to są obecnie najmocniej twardym i niezawodnym metodą do zabezpieczenia komórki typu smartfon.

porady

Autor: Trust
Źródło: Trust
Nowy Walkman® serii W

Autor: Sony
Źródło: Sony
Nie ma możliwości go porysować, a pęknięcia bywają niemalże niemożliwe, dzięki czemu istnieje całkowita ochrona przeciwko uszkodzeniami typu mechanicznego.

Chcesz zdobyć świeże fakty na konkretny temat? To obejrzyj witrynę (http://www.youtube.com/watch?v=Bkt1Qj_kYWQ), zapewne dostarczy Ci ogromną ilość pozytywnych wrażeń oraz na długi czas zostanie w Twej głowie.

Z tego powodu, iż jest to całkowicie przezroczyste szkiełko, obraz i kolorystyka wewnątrz naszym telefonie nie pomniejsza się pod względem intensywności, ani tak naprawdę nie pomniejsza się funkcjonalność samego ekranu dotykowego – działa w ten sam sposób jak przedtem, a czasem nawet i wspanialej. Na pytanie: „Czy może wszystkie szybki pasują do każdego telefonu?” – odpowiedź przebrzmiewa oczywiście: „Nie”, gdyż każdziutki model komórki ma inne wymiary i kształty, jednakże jak to prosto się domyśleć, obecnie tego rodzaju szybki istnieją na niemalże każdy model smartfona, więc nie posiadając problemiku po dobieRAMy taki „dla samego siebie”.

Spodobał Ci się ten wpis? Jeśli tak, to na pewno usatysfakcjonuje Cię również kompleksowy raport (https://sisoft.pl/testy-phishing/), który zaprezentowaliśmy w linku pod spodem.

/J]

Co do kwestii samiutkiego zakładania takiego typu szybki, to jest to bardzo łatwe oraz nieskomplikowane – Wystarczy ją nałożyć. Warto również zaznaczyć, że dobrze dobrana szybka bywa niemal niewyczuwalna dla palca oraz nie odstaje od telefonu.
admin

Comments are closed.