Przemysł żywieniowy oraz farmakologiczny bywają niezwykle wyczulone na wszelkiego rodzaju niedociągnięcia – przecież chodzi o ludzie zdrowie i życie

Przemysł żywieniowy oraz farmakologiczny bywają niezwykle wyczulone na wszelkiego rodzaju niedociągnięcia – przecież chodzi o ludzie zdrowie i życie

Ktoś, kto nie obraca się na co dzień w dziedzinie spożywczej czy farmakologicznej, pewnie sobie nawet nie wyobraża ile przeróżnego rodzaju formalności trzeba spełniać oraz ile pozwoleń mieć, aby zdołać działać w tym biznesie.

Jest to oczywiście podyktowane troską o zdrowie nabywców.
USB

Autor: Boatbuilder
Źródło: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:OSB.jpg

Jeśli Twoja praca związana jest z jedzeniem lub lekami, to na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, co to jest wzorcowanie termometrów.

Podoba Ci się ten artykuł? To przejdź do oferty widły do wózków widłowych, aby zapoznać się z dodatkowymi info na ten temat, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Statystyczny obywatel nie ma o tym zielonego pojęcia. Wzorcowanie termometrów sprowadza się do tego, że raz na jakiś czas należy poddać instrumenty, które mierzą temperaturę i ciśnienie, kontroli i sprawdzić czy naprawdę działają poprawnie. Jest to niezwykle ważne dla firm, które posiadają lodówki, suszarki i podobnego rodzaju sprzęt. Kontrola rzecz jasna powinno mieć miejsce w Autoryzowanym laboratorium i wówczas taki aparat pomiarowy dostaje atest. Tylko wtedy może być legalnie używany choćby w spółkach spożywczych.

firma - zbliżenie

Autor: Manuel
Źródło: http://www.flickr.com
W każdej przychodni, warsztacie samochodowym czy laboratorium badawczym przyda się zasilacz laboratoryjny. Służy on do rozruchu innych układów elektrycznych. Dobry zasilacz laboratoryjny musi mieć stalową obudowę i spory wyświetlacz, najkorzystniej typu LED. Musi również posiadać zabezpieczenie przeciwzwarciowe.

Jest to bardzo ważne, gdyż musi być zamontowany w zasilaczu wewnętrzny mechanizm chroniący przed uszkodzeniem. Zatem ważne jest, by nabyć zasilacz z potrzebnym certyfikatem jakości.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes