Zamienniki do drukarek

Zamienniki do drukarek

Zamienniki do drukarek
Oryginalne tusze do drukarek przeważnie są dosyć drogie- płacimy nie dość, że za firmę, to również za jakość. Jeśli jednak chcielibyśmy zaoszczędzić, wybrać powinniśmy popularne tusze zamienniki- tańsze wersje pasujące do naszej drukarki. Są one z zasady wyprodukowane przez mało znaną firmę i ich jakość może odbiegać nieznacznie od oryginalnych- jeżeli jednak drukować chcemy tylko mało ważne rzeczy warto decydować się na tanie tusze, a za zaoszczędzone w ten sposób pieniądze kupić sobie dodatkowo papier do drukowania.

Drukarki sieciowe Konica Minolta

Autor: Effective Public Relations
Źródło: Effective Public Relations
Decydując się na zakup zamienników musimy również znać model posiadanej drukarki. Tusze płynne używane są w najpopularniejszych ostatnio drukarkach atramentowych.

Drukarki laserowe

Drukarka z opcją intuicyjnego drukowania ‘one-touch’

Autor: Samsung
Źródło: Samsung

Urządzenia z wykorzystaniem technologii laserowej różnią się od atramentowych sposobem w który drukują – tonery do drukarek laserowych zostawiają na papierze swoje cząsteczki.

Ekscytujący artykuł? Jeśli tak uważasz, wcześniejsza strona (https://www.etteplan.com/pl/uslugi/projektowanie-inzynierskie/automatyka-i-robotyka) także przedstawia cenne źródło informacji, które nawiązuje do omawianej kwestii.

Drukarki podczas wydruku zamieszczają trudne do znalezienia numery seryjne oraz dzień wykonania wydruku. Działanie te ma na celu uniknięcie prób fałszowania banknotów, odzywają się jednak głosy, które twierdzą, że jest to kolejna próba identyfikowania i śledzenia osób i instytucji.

admin

Comments are closed.