Jak zmienił się rynek komórkowych telefonów w ostatnich latach, jakie modele są obecnie popularne.

Jak zmienił się rynek komórkowych telefonów w ostatnich latach, jakie modele są obecnie popularne.

Rynek komórkowych telefonów cały czas się zmienia. Jeszcze przed kilkunastu laty królowały marki, jakie w chwili obecnej praktycznie już nie istnieją, ponieważ przegapiły one rozpowszechnienie się smartfonów z dotykowymi ekranami.

telefon komórkowy dual sim

Autor: USAG- Humphreys
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie to właśnie smartfony zaczęły stanowić największą część sprzedawanych urządzeń, a użytkownicy domagają się coraz większego ekranu i pamięci. Całkiem sporym zainteresowaniem cieszą się też telefony które dają możliwość włożenia dwóch kart sim. Rozwiązanie tego typu świetnie się sprawdza, jeżeli ktoś posiada numer służbowy i prywatny, ale nie chce mu się nosić dwóch urządzeń. Natomiast posiadając telefon komórkowy dual sim może do niego obie te karty włożyć i z nich wygodnie korzystać. Coraz większa ilość modeli tego typu możliwości oferuje, i jak widać po statystykach sprzedaży klienci są bardzo zadowoleni z takich rozwiązań.
telefony dla seniora

Źródło: http://www.sxc.hu
chicago symphony fan page

Autor: Cambodia4kids.org Beth Kanter
Źródło: http://www.flickr.com

Wydawać by się mogło, że w czasach dotykowych ekranów tradycyjne komórki z klawiszami przestaną być potrzebne, ale wcale jednak tak się nie stało. W dalszym ciągu jest wiele osób, które nie muszą korzystać z internetu lub longi solar 350 gier, a jedynie dzwonić i ewentualnie wysłać sms-sa. W ich przypadku wydajny smartfon z kranem na 5 cali jest zupełnie niepotrzebny, szczególnie jeśli musieliby go codziennie ładować.

Sporym zainteresowaniem na rynku cieszą się również telefony dla seniora, posiadające duże, wygodne do naciskania klawisze i niejednokrotnie możliwość szybkiego wyboru numeru alarmowego. Są one niezwykle wygodne w użytkowaniu dla mniej sprawnych osób, jakie dzięki temu będą miały możliwość dzwonienia do bliskich.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes