Jakie parametry powinny mieć smartfony wykorzystywane do pracy w trudnych warunkach.

Jakie parametry powinny mieć smartfony wykorzystywane do pracy w trudnych warunkach.

Obecnie oferowane smartfony i telefony co prawda cechują się coraz lepszymi parametrami i nowoczesną stylistyką, ale są urządzeniami dość delikatnymi.

lampy

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Co prawda w przypadku niektórych modeli firmy się chwalą, że są odporne na zakurzenie czy wodę, lecz to najczęściej będzie jedynie reklama, a przy jakiś problemach gwarancja nie obowiązuje. Na przykład tak jest w przypadku nowego promowanego smartfona jednej z firm, w reklamie każdy słyszy że jest to telefon wodoodporny, lecz przy zalaniu urządzenie naprawione nie będzie. Następną bolączką współczesnych smartfonów jest spora podatność na mechaniczne uszkodzenia, upadek nawet z kilkunastu centymetrów często może się zakończyć stłuczeniem szybki i koniecznością jej wymiany na nową.
W sklepach można na szczęście trafić na urządzenia, jakie mogą służyć do tak zwanych zadań specjalnych, i w takim celu zostały też zaprojektowane. Taki telefon do pracy musi być odporny na wiele niesprzyjających czynników, jakie go mogą spotkać, czyli wodę, kurz czy upadek z wysoka. Już samo spojrzenie na takie urządzenia daje pewność co do ich przeznaczenia – mają one wzmocnione, solidne obudowy, niejednokrotnie dwukrotnie grubsze niż zwykłe modele.

Sądzisz, że masz wątpliwości? (https://www.serwiskluczy.pl/zamki) Więc pragniemy poinformować Cię, że w każdej chwili możesz się z nami kontaktować. Z chęcią odpiszemy na każdą ocenę.

Dodatkowo posiadają ekrany z wytrzymałego szkła, odpornego na rysy, a także szczelnie zamykane wszystkie wejścia i porty.

Z reguły specyfikacja tego typu telefonów jakaś nadzwyczajna nie będzie, ale też nie tego się od nich oczekuje, z podstawowymi programami bez problemów powinny sobie poradzić.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes