Jeśli potrzebny nam wytrzymały telefon, to musimy sprawdzić, jaki posiada certyfikat

Jeśli potrzebny nam wytrzymały telefon, to musimy sprawdzić, jaki posiada certyfikat

Jeśli pracujemy w niesłychanie ciężkich warunkach albo na ten przykład kochamy ekstremalne sporty, to świetnym pomysłem będzie nabycie wodoodpornego telefonu.

telefon ip67

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
W tym przypadku istotną kwestią będzie oznaczenie IP.

Zdjęcie w technice rybie oko

Autor: Fernando L
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli pragniemy mieć pewność, iż nasz telefon jest wodoodporny, to musi on mieć właściwy certyfikat. Trzeba pamiętać, iż telefon IP67 to urządzenie, które można jedynie na moment zanurzyć w wodzie. Certyfikaty IP nadawane są przez profesjonalną komisję międzynarodową, a zatem te cyfry są niezwykle ważne.

Nie masz zamiaru skończyć ciekawego zagadnienia na jednym poście? Więc zachęcamy do następnych – kliknij w źródło laptopy od acer i wejdź na analogiczną witrynę.

Jeżeli zakupimy telefon IP67 oraz wpadnie on nam do wody na dłużej, to zostanie uszkodzony. Jeśli więc jesteśmy na ten przykład na budowie, gdzie jest dużo kurzu i telefon z certyfikatem IP67 wpadnie nam do płytkiej kałuży, to nie powinno stać się z nim nic złego.

Jeżeli jednak pragniemy mieć urządzenie w pełni uodpornione na dłuższe zanurzenie w cieczy, to powinniśmy zakupić telefon IP68. Żeby odnaleźć doskonałą propozycję, opłaca się zajrzeć do Netu. Starczy odpalić wyszukiwarkę oraz wstukać właściwe hasło, aby dostać multum użytecznych rezultatów z adresami witryn salonów internetowych. Jeżeli już postanowimy czy pragniemy posiadać telefon IP68 czy IP67, to z pewnością odnajdziemy duży wybór.

Pancerne telefony są niezmiernie popularne, zwłaszcza pośród ludzi, którym niezbędne są funkcjonalne oraz porządne gadżety, potrafiące znieść naprawdę trudne warunki.
Warto poprzeglądać propozycje licznych sklepów. Możliwe, że uda nam się znaleźć ciekawe okazje oraz nieco oszczędzimy.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes