Odporny na wodę smartfon – w jaki sposób wyselekcjonować?

Odporny na wodę smartfon – w jaki sposób wyselekcjonować?

smartfon, przeciwnie do tradycyjnych telefonów komórkowych, jest bardziej delikatny a więc łatwiej go uszkodzić.
Jednym z częstych powodów dysfunkcji inteligentnego urządzenia, prócz upadku, jest zalanie wodą bądź dowolnym napitkiem.

Tablet i smartfon z 3... terabajtami pamięci

Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR
dom - panorama

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Warto zatem poszukać słuchawki, w jakiej fabrykant zagwarantował właściwą osłonę podzespołom, skrytym w środku telefonu. Pozostaje więc zapytanie, który wodoodporny smartfon kupić?
Czy warto nabywać telefony wodoszczelne? Odpowiedź jest prosta – warto. Szczególnie, gdy telefon jest narażony na eksploatację w niebezpiecznych warunkach.

Zaprezentowana kwestia jest dla Ciebie praktyczna? W takiej sytuacji poznaj poza tym inne podobne wpisy i przeczytaj więcej wskazówek (https://hanzo.com.pl/monitory-z-wbudowanym-glosnikiem).

Starczy, iż w domu są dzieci albo użytkownik telefonu pracuje w wilgotnych, mokrych lokalizacjach. Najczęściej wodoszczelność idzie w parze z ponadplanowymi elementami osłony jak: wzmocniona Obudowa lub otrzymanie certyfikatów potwierdzających przetrwanie upadku z określonej wysokości. Dlatego też telefony wodoszczelne to w większości wypadków przyrządy odporne na wiele elementów zewnętrznych.

Choć taki smartfon kosztuje więcej niż pospolity telefon biurowy, to użytkownik ma pewność, iż może go bezpiecznie użytkować w deszcz czy kręcić filmiki w wodzie bez konieczności nabywania dodatkowego etui lub obudowy. Chcąc mieć pełne przekonanie, iż dany wytwórca skonstruował wodoodporny telefon, najłatwiej przetestować to w dokumentacji, w której powinno znaleźć się oznakowanie IPxx.

Posiadając już smartfona, a pragnąc go uodpornić na szkodliwe działanie płynów, można dokupić specjalne wodoodporne etui, futerał lub obudowę, które zapobiegną przedostawaniu się płynu do wnętrza przyrządu.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes