Telefony stacjonarne dla starszych osób

Telefony stacjonarne dla starszych osób

Obsługa współczesnego telefonu starszej osobie zwykle sprawia sporo kłopotów.
Małe klawisze nie pasują do niesprawnych palców zaatakowanych reumatyzmem, zaś mały wyświetlacz nie pozwala dostrzec tego, co się na nim odkrywa.

telefon stacjonarny przewodowy

Autor: Scott Lewis
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz to bardziej zaawansowane konstrukcje są także nadzwyczaj trudne do zrozumienia dla osób, które wychowały się w innej epoce a także na innych aparatach telefonicznych. W kategorii prezentów dla babuń oraz dziadka sklepy oferują nam grupę aparatów telefonicznych dla osób starszych, które wyróżniają się specjalną budową i dużymi, dostrzegalnymi klawiszami.

Jeśli musisz szybko wyszukać pokrewne artykuły dotyczące tego problemu, zobacz dodatkowe info (https://tablicowo24.pl) na innej tego typu witrynie.

Proponują przykładowo telefon stacjonarny przewodowy umyślnie zaprojektowany dla osoby starszej wyposażony w głośny dzwonek.

android

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Proponują też telefon stacjonarny bezprzewodowy dla seniora wyekwipowany w wyświetlacz i przyciski z obrazkami pozwalające lepiej zrozumieć funkcjonowanie urządzenia. W komplecie znajduje się także specjalny klawisz SOS, jaki po wciśnięciu selekcjonuje z automatu połączenie ze zdefiniowanymi numerami. Polecamy Państwu również dodatkową przystawkę do telefonu, doskonałą tak dla osób starszych, jak też dla maluchów. Przystawka pozwala na zaprogramowanie kilku numerów i przypisanie ich do klawiszy z fotografiami bliskich, dzięki czemu wybranie właściwego połączenia nie nastręcza znajomości numeru.

W marketach znajdziecie też Państwo bardziej tradycyjne telefony dla osób starszych wyróżniające się tylko większymi klawiszami, lepiej dostrzegalnymi i dostępnymi dla mniej giętkich palców. Specjalny aparat telefoniczny dla osoby starszej jest to kapitalny pomysł na podarek dla babci czy dziadka.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes