W obecnych czasach każdy chce posiadać kontakt z rodziną i światem – z tego powodu nawet seniorzy nie uciekają przed kupnem telefonu

W obecnych czasach każdy chce posiadać kontakt z rodziną i światem – z tego powodu nawet seniorzy nie uciekają przed kupnem telefonu

Komuś może wydawać się, że telefony to wyłącznie specjalność młodych. Tylko oni są w stanie opanować nowinki techniczne i nadążyć za szybkimi modyfikacjami, jakie widzimy w XXI wieku.

Nic bardziej mylnego! Starsze osoby niejednokrotnie w niczym nie są gorsi od młodych w używaniu telefonu i w inaczej zwanym śmiganiu po sieci.
Sony

Autor: Racoon
Źródło: Racoon

Jeżeli jednakże Wasza babcia albo dziadek nie są pewni co do zakupu telefonu z powodów zdrowotnych, warto uświadomić ich, że nie jest to jakakolwiek bariera. Dziś istnieją telefony świetne dla każdego. Jeżeli Wasza babcia (zobacz również bezpieczeństwo seniorów) słabo widzi, to podaruj jej idealny telefon dla emeryta. W czym jest jego zaleta? Po prostu ma bardzo duże klawisze z wielkimi i widocznymi liczbami. Ponadto, wydaje się on być niezwykle prosty w obsłudze. Wnuki mogą zapisać swoje numery pod przyciskami numerycznymi i dzięki temu dziadek nie będzie musiał zapamiętać numery na pamięć lub spisywać je z kartki. Jest także telefon wzmocniony, który jest na tyle wytrzymały, że bez problemów przeżyje upadek nawet na kafelki w kuchni, jeżeli seniorce wyleci on z rąk w casie gotowania. Ten typ telefonu często używają także backpackerzy, ponieważ nigdy nie można przewidzieć co przydarzy się w Amazonce lub na Saharze.

Należy sprezentować rodzicom telefon zaprojektowany specjalnie dla nich. obsługa takiego telefonu jest nieskomplikowana. W skutek tego będziemy pewni, że z naszymi dziadkami zawsze możemy mieć kontakt.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes