Agencja filmowa jako możliwość uczestniczenia w reklamie

Agencja filmowa jako możliwość uczestniczenia w reklamie

Jest wiele osób, które pragną przeżyć niezapomnianą historię, rozwijać się aktorsko, lub poznać telewizję i film od kuchni.
Agencja filmowa Katowice zajmuje się wyszukiwaniem i reprezentowaniem aktorów, statystów, epizodystów, najmłodszych i młodzieży, ludzi dorosłych, oraz modeli.

pralka

Autor: Nicolas Raymond
Źródło: http://www.flickr.com
Jej specjalnością jest odnajdowanie nowych talentów i nietypowych twarzy.http://www.logintrade.pl/e-procurement e-procurementAgencja współdziała z wytwórcami filmów fabularnych, różnych seriali, oraz reklam. Aby zrobić karierę w show biznesie należy uzbroić się w wytrwałość i brać udział w wielu castingach. Casting to okazja do ukazania siebie tym, którzy wypatrują pracowników. Z reguły organizuje się castingi dla modeli, castingi fotomodelek, przesłuchania do filmów, lub castingi do filmów reklamowych, lecz zdarzają się także przesłuchania do zespołów muzycznych, castingi na tancerzy do clipów i tras koncertowych rozmaitych kapeli, castingi muzyczne innego gatunku, a także castingi dla dzieci i bobasów do audycji rozrywkowych, czy do reklam. Na ogół planowane są w kilku wielkich miastach w całej Polsce. Na casting może przyjść każdy, kto dopełnia ustalone wymagania.

Na zakończenie przesłuchania komisja selekcjonuje, zwykle posiłkując się zdjęciami, czy też nagraniami z kamer video, jedną, lub parę osób, które wezmą udział w danym wydarzeniu, filmie, czy reklamie. Agencje organizują także pojedyncze i grupowe warsztaty z aktorstwa przeprowadzanie przez najlepszych profesjonalistów.

Wiek, płeć ani doświadczenie nie mają znaczenia. Ażeby pojawiać się na ekranie, nie trzeba dyplomu szkoły aktorskiej, ani zachwycającej urody. Wystarczy zgłosić się do agencji aktorskiej, sumiennie chodzić na castingi.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes