Czym są Virtual Data Room, zatem wirtualne pokoje danych?

Czym są Virtual Data Room, zatem wirtualne pokoje danych?

Czym są Virtual Data Room, zatem wirtualne pokoje danych?
Datapoint Virtual Data Room to dzisiejsze podejście informatyczne do obsługiwania rozmaitych transakcji.
Rozwiązanie to dedykowane jest małym oraz średnim firmom i usprawnia tradycyjne badanie Due Diligence, zatem działania mające na celu zebranie jak największej liczby informacji o konkretnej inwestycji.

Virtual Data Room Polska to platforma internetowa do przechowywania, katalogowania oraz użyczania dokumentów, do jakiej mają dostęp tylko użytkownicy z przedsiębiorstw zaangażowanych w badanie. Aplikacja dedykowana jest transakcjom, jakie wymagają jednoczesnej pracy wielu roboczych grup nad tym samym zbiorem dokumentów.

Interesują Cię takiego typu wątki? Masz chęć na to, aby poznać kolejne? Więc kliknij, aby zobaczyć więcej (http://www.sklep.doko.pl/exe-solar) informacji. Całość znajdziesz w podanym linku.

Platforma ta pozwoli dzielić informacje z udziałowcami, konsultantami, pracobiorcami przedsiębiorstwa a także ewentualnymi inwestorami w tym samym czasie. Umożliwia bezpieczną transmisję danych oraz dużo bezpieczniejsze składowanie dokumentów w stosunku do fizycznego data room’u. Dzięki dostępnym raportom istnieje możliwość monitorowania aktywności pojedynczych użytkowników. Pomaga to zorientować się, które dokumenty koncentrują ponadprzeciętną uwagę inwestorów, lecz również powiększa bezpieczeństwo informacji.

Linux
VDR ma również funkcję kierowania upoważnieniami, dzięki czemu dostęp do danych mają jedynie upoważnione osoby. Aplikacja ta jest dostępna w modelu SaaS jak też nie wymaga instalacji na kompach eksploatatorów.

Zapewnia dojście wszelkim eksploatatorom z opcjonalnego miejsca, o opcjonalnym czasie, z pułapu przeglądarki www.

Jeżeli zafascynował Cię opisywany wątek, to odsyłam tutaj (it-solve.pl/uslugi-programistyczne/tworzenie-aplikacji-internetowych/oprogramowanie-dedykowane/) – tam znajdziesz interesujące informacje, które są skrupulatnym opisem tego zagadnienia.

Jedynym ograniczeniem jest przystępność netu.

admin

Comments are closed.