Jakie zyski mogłyby płynąć z zastosowania kamer termowizyjnych w wersji FLIR?

Jakie zyski mogłyby płynąć z zastosowania kamer termowizyjnych w wersji FLIR?

Każdy wie, że najwyższa jakość musi czasami wiele kosztować. Nie inaczej ta sprawa prezentuje się w wypadku specjalistycznych kamer termowizyjnych, przy pomocy których można na przykład wyszukiwać w ciemnościach różne zaginione osoby lub przedmioty.

Jeśli dodatkowo zainstaluje się taką kamerę na tego typu sprzęcie jakim jest dron, to napraWDę taki system może ocalić niejedno ludzkie istnienie. A na to już jakiejkolwiek ceny nie ma.
rzut 3D

Autor: LK&Projekt
Źródło: www.dom-jednorodzinny.pl
Termowizja staje się instrumentem coraz bardziej codziennym w systemach monitorowania. Twierdzi się, że aby iść z duchem czasu, należałoby stale powiększać i uaktualniać swoją wiedzę na temat najświeższych sposobów dostępnych na rynku. Wiedza i informacje na temat innowacyjnych technologii w branży, pozwalają zaproponować ostatniemu klientowi najlepszą ofertę. Rezultatem takich działań jest m.in. kamera termowizyjna FLIR do zastosowań specjalistycznych. Zwiększają one wykorzystanie każdego piksela w jakimkolwiek urządzeniu termowizyjnym.

Upewnij się, że nasze odnośniki prowadzą jedynie do wartościowych portali. Jeśli ciekawią Cię jakiekolwiek informacje, to te odnośniki przekierują Cię do przydatnych witryn.

Przyrządy proponują rozdzielczość detektora na poziomie od 80×60 – 1024×768 pikseli, a poza tym są zaopatrzone w teleobiektywy z germanu, które gwarantują dostrzegalny, dokładny widok i większą dokładność pomiarów.

Wykorzystane w takich kamerach technologie, pozwalają odkryć najmniejsze nawet detale i pokazać zawierającą wszystkie detale lokalizację powstania przyczyny kłopotu, ułatwiając całe zadanie.

Kłopotu, ponieważ tego typu kamery służą również do lokalizacji najbardziej zagrożonych punktów w czasie palącego się właśnie pożaru. Należałoby jednak dodać, że jakość powinna dużo kosztować – tego typu kamery do tanich nie należą.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes