Czy na przejazdach osobistym autem można się dorobić? I co z kierowcami pojazdów transportowych?

Czy na przejazdach osobistym autem można się dorobić? I co z kierowcami pojazdów transportowych?

Te dwa pytania od czasu ciekawią posiadaczy przedsiębiorstw. Jak opłacać zatrudnionym stawkę za przejechane odcinki? I w jaki sposób robić to tak, by nie podejrzewać nikogo, o robienie innej ilości kilometrów tylko po to, aby otrzymać solidniejszy zwrot? A także sprawa tego, z czym muszą zmagać się profesjonalni jeżdżący, którzy sprawdzani są nawet w trasie.

Awind WIGA

Autor: PR Solutions
Źródło: PR Solutions
Zegarki diesel
Niejeden pracodawca musi przede wszystkim korzystać z udogodnień oferowanych przez komputery. W sieci jesteśmy w stanie znaleźć niejeden kalkulator kilometrówki i dzięki któremu będziemy mogli dobrze policzyć to, ile mamy wypłacić naszemu pracownikowi. Powinniśmy być jednak uważni, by dopisać wszystkie aktualne informacje. Samochody firmowe także można zaopatrzyć w lokalizator, który będzie na bieżąco zaczytywać dokładną pozycję pojazdu. Dzięki temu pobraną trasę wraz z użyciem silnika wrzucimy do konkretnego programu a’la kalkulator kilometrówki i będziemy posiadać dokładne informacje finansowe. Należy również zaopatrzyć pracownika w odpowiednie narzędzie do spisywania wydatków związanych z samochodem. Kiedy robiona jest ewidencja przebiegu pojazdu program na smartfona lub (dji osmo) tablet pomoże wszystkie dane uporządkować i podsumować. Dzięki temu pracownik będzie miał wszystko klarownie przedstawione, a my będziemy w stanie to zestawić z pozostałymi użytkownikami. Niejeden ekspert drogowy powie, że to najlepsza opcja. Ewidencja przebiegu pojazdu programem to innowacja, więc pamiętajmy, że starsi kierowcy mogą mieć problemy z przestawieniem się. Trzeba więc zainwestować w odpowiednie szkolenia.

Nie zapomnijmy, że wszystkie zmiany musimy pracownikowi zakomunikować oraz go do niej przygotować. Przygotowanie, jakie poprowadzi ekspert drogowy będzie idealnym rozwiązaniem.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes