Urządzenia detektywistyczne dla zwyczajnego użytkownika – długopis i zegarek z kamerą

Urządzenia detektywistyczne dla zwyczajnego użytkownika – długopis i zegarek z kamerą

Urządzenia detektywistyczne dla zwyczajnego użytkownika – długopis i zegarek z kamerą
Kamery nie służą tylko do tworzenia filmów, jakie są później emitowane w kinach nie chodzi tu nawet o kamery w smartfonach, kamerkach montowanych do kasków czy w autach. Chcemy poruszyć całkowicie, według nas temat – intrygują nas kamerki szpiegowskie.

zegarek szpiegowski

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Czego wymagamy od tego rodzaju sprzętu? Rzecz jasna utrzymania kompletnej dyskrecji. Wyzwanie jest dosyć wymagające, zwłaszcza kiedy zarówno film jak i dźwięk muszą być nagrane w jakości HD. Dla fachowców w branży szpiegowskiej nie jest to już żadnym wyzwaniem, gdyż tworzone są kamerki o wymiarach nie większych niż pół centymetra, które posiadają możliwość rejestrowania obrazu w rozdzielczości 1920×1080! Zobaczyliśmy jeden sklep detektywistyczny, aby sprawdzić do czego mamy możliwość wsadzić kamerkę i mikrofon razem z całym pozostałym osprzętem. Dla ludzi interesu, którzy przeprowadzają mnóstwo rozmów powstał specjalny długopis z kamerą.

Czy proponowana witryna ma możliwość posiadać przydatne dane? Naturalnie, że tak! Sprawdź, klikając w odnośnik i przeanalizuj pozostałe odnośnie omawianego zagadnienia.

Potrafi on nagrać film o czasie trwania 70 minut wraz z dźwiękiem w powszechnym formacie AVI w rozdzielczości 1080p na miniSD o jakiejkolwiek pojemności. Długopis nie różni się niczym od zwykłego…z zewnątrz, z tego powodu że wewnątrz a w zasadzie w górnej części wbudowany jest czytnik USB razem z SD, natomiast dolna część dalej może być używana jako długopis.

To bez wątpienia niezwykle interesująca tematyka, więc jeśli chcesz ją przestudiować głębiej, to kliknij tutaj, a więcej znajdziesz w ofercie (https://futurae.pl/drony-wroclaw).

Kamerka zainstalowana jest powyżej skuwki, tak aby można było nagrywać z poziomu kieszeni w marynarce. W ofercie jest również zegarek szpiegowski z wmontowanym jedynie dyktafonem – idealny do rejestrowania rozmów biznesowych jak i tych sądowych rozpraw lub razem z kamerą dla bardziej wymagających. Kamerka uruchamiana jest po naciśnięciu guzika na bocznej obudowie i może nagrać do 70 minut na pamięć wewnętrzną o łącznej pojemności 8 GB.

Niektóre modele mają wbudowane diody podczerwieni dzięki temu kamerka będzie nagrywała obraz przy niewystarczającym świetle.
Sprzęt szpiegowski nie muszą służyć jedynie do szpiegowania osób trzecich, ale także gdy potrzebujemy dyskretnie nagrać rozmowę biznesową lub chcemy mieć nagranie poświadczające o naszej niewinności.
admin

Comments are closed.