Godne polecenia obiektywy przedsiębiorstwa Sigma – a więc, model standardowy, przeciwko model z szerokokątnym zbliżeniem

Godne polecenia obiektywy przedsiębiorstwa Sigma – a więc, model standardowy, przeciwko model z szerokokątnym zbliżeniem

Jakimi rzeczami charakteryzuje się podstawowy obiektyw przedsiębiorstwa Sigma, model Sigma A 35 F1.4 DG HSM, kontra obiektyw o posiadającym szerokokątnym zoomie 10-20 milimetrów? O tych rzeczach dowiesz się jedynie, jeżeli w dobry sposób odczytasz nasz nowiutki artykuł!
Firma Sigma to swego typu czarny koń na rynku Fotografowania, który to wytwarza obiektywy, cyfrowe lustrzanki oraz lampki błyskowe wyłącznie na terenie Japonii, mają w posiadaniu jednakże bardzo dużo biur regionalnych, rozrzuconych po calutkim globie.

sigma 10-20

Autor: First Austria
Źródło: First Austria
gry

Autor: West Midlands Police
Źródło: http://www.flickr.com
Nas jednak w naszym artykule nie interesuje tej formy historia (która jak już o tym mowa sięga wyżej niż czterdziestu lat do tyłu), ale dwa typy wytwarzanych poprzez niego obiektywów. Rozpoczynającym z nich bywa model w standardzie sigma a 35 f1.4 dg hsm, który posiada kilka rodzajów mocowań, w tym do: Nikona, Pentaxa, Canona, Sony, czy samej Sigmy – obiektyw do portretów.

Kliknij zamieszczony poniżej (https://hanzo.com.pl/laptopy-notebooki-15,6) odsyłacz prowadzący do innego tego rodzaju studium – ono bez wątpliwości też okaże się dla Ciebie emocjonujące.

W teraz powstałej chwilce (rozpoczęcie dwa tysiące siedemnaście) istnieje nawet możliwość zakupić ów model w promocji – starczy jedynie po szukać!

temat

Autor: Max Braun
Źródło: http://www.flickr.com
Drugim branym pod uwagę w właśnie pisanym artykule modelem bywa rodzaj obiektywu sigma 10-20 milimetrów, który to ma w posiadaniu w obiektywie szerokokątny zoom, a który ma możliwość mieć w posiadaniu na przykład model 10-20 milimetrów f/4-5.6 EX DC HSM, który ma w posiadaniu wagę 470 gram, rozmiary 83.5 x 81 mm – . Wspomniany obiektyw może się nadawać do modeli Canon EF, Nikon F, czy też Sony A / Minolta, a także Sigma i Pentax K.

Jak można zauważyć obiektywy marki Sigma są bardzo prosto „przyswajalne” dla bardzo dużo modeli wspomnianych aparatów, dlatego, kiedy będziesz jakiegoś typu zakupywał, upewnij się, że Sigma do tego modelu będzie pasować nie posiadając żadnych przeszkód!
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes