Nowatorskie kampanie marketingowe z wykorzystaniem specjalnych narzędzi marketingowych

Nowatorskie kampanie marketingowe z wykorzystaniem specjalnych narzędzi marketingowych

„Zaczekaj, sprawdzę w internecie”- słyszymy albo sami mówimy to dość często. Naszych dotykowych telefonów używamy wiele razy w ciągu dnia już nie tylko do telefonowania czy wysyłania SMS-ów, pstrykania zdjęć czy słuchania mp3. Teraz używamy ich do komunikacji z całym światem. To już fakt, że wędrujące w górę dane wykorzystania bezprzewodowego łącza przez użytkowników i szybki rozwój rynku urządzeń mobilnych ma wpływ na wszystkie obszary życia. Pewne firmy złapały wiatr w żagle i postanowiły na tym zarobić.

marketing

Źródło: pixabay.com

Darmowego połączenia z Wi-Fi w miejscach użytku publicznego, sklepach albo hotelach wymaga coraz więcej klientów. Do tej pory właściciele tych lokali udostępniający swoim gościom połączenie przez WiFi nie czerpali z tego żadnych profitów. Ten stan zmienia pierwsza tego typu usługa na rynku, którą jest social WFi. Social WiFi przekuło darmowe Wi-Fi w mechanizm marketingowy (zobacz przykładowo Spotlike), a WiFi marketing szybko stał się jednym z ważniejszych i najszybciej rozwijających się kanałów komunikacji marketingowej – można zobaczyć tutaj. Co odpowiada za jego powodzenie? Po prostu przedostał się przez szum informacyjny i zalew reklam, jakie zapewniają nam strony i wyprzedził standardowe kanały komunikacji.

Zobacz inne tego typu bardzo użyteczne źródło informacji na objaśniany temat – kliknij tutaj i poznaj więcej w tej ofercie (https://it-solve.pl/software-house-lodz/).

WiFi marketing oferuje bardzo przystępną komunikację z przyszłymi klientami, bowiem w fajny sposób zagrzewa do działania konsumentów, oddając im w zamian za ich ruch, wartość dodaną którą jest dostęp do darmowego internetu. WiFi marketing daje rozpowszechnianie komunikatów reklamowych dostosowanych do potrzeb chwili w konkretnym miejscu, przy użyciu technologii bezprzewodowej i specjalnych aplikacji. Zależnie od rodzaju firmy, w której system będzie wykorzystywany, social WiFi może przydać się do realizacji ściśle nastawionych na konkretną grupę odbiorców kampanii marketingowych w miejscach, gdzie spotkamy interesującą nas grupę docelową. Gwarantuje on nie tylko prowadzenie nowoczesnych kampanii, lecz przyczynia się do lepszej relacji z konsumentem i zwiększa świadomość funkcjonowania marki.

W dzisiejszym, dynamicznym świecie, kiedy modnie jest być w ruchu, potrzeba posiadania bezprzewodowej sieci Wi-Fi na wyciągnięcie ręki powiększyła się znacząco w związku z rozwojem i coraz łatwiejszym oraz tańszym dostępem do mobilnych urządzeń, które zawsze mamy przy sobie i mieszczą się w każdej kieszeni.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes