Poszukujesz idealnej gry dla siebie? Zobacz nową propozycję na Playstation Network

Poszukujesz idealnej gry dla siebie? Zobacz nową propozycję na Playstation Network

Dużo graczy na pewno zastanawiało się zaledwie kilkanaście lat temu, czy da się w nietrudny sposób połączyć zalety gry na playstation z grą sieciową. Teraz już od grupy lat jest prosto możliwe dzięki Playstation Network – specjalnej usłudze sieciowej, która darmowo pozwala nie wyłącznie grę na konsoli poprzez sieć, ale także najrozmaitsze atrakcyjne możliwości – chociażby własną przeglądarkę internetową, program umożliwiającą zdalne kupno gier na playstation, a także takie funkcje, jak zapamiętywanie userów z którymi się najczęściej gra – dzięki temu kontakt z nimi poprzez chat czy specjalną pocztę jest o wiele ułatwiony.

gra

Autor: Veracomp
Źródło: Veracomp
W nowym tysiącleciu wiele gier jest dostosowanych właśnie na Playstation i na – według dyrektora znanej firmy Sony Computer Entertainment, wśród userów Playstation 3 aż 8 użytkowników na 10 posiada konto w tej sieci, co nie mogło przejść bez echa dla twórców a, także dystrybutorów gier.

Udostępniona w roku 2014The Elders Scrolls online jest jedną z takich gier – jest w pełni udostępniona na Playstation. Wielbiciele Skyrima zdecydowanie się nie zawiodą na nowej wersji gry ze świata Tamriel.

Jest to typowy MMORPG, czyli gra RPG rozgrywana poprzez ogromnej ilości userów jak również ułatwiająca im wzajemny kontakt. The Elder Scrolls Online dzieje się około tysiąclecie przed wydarzeniami w powszechnie znanym Skyrimie – fabuła koncentruje się na kontrakcie pomiędzy rodem Thern a czarownikiem Mannimarkiem, jaki jest w zmowie z potężnym duchem pragnącym całego świata wyłącznie dla siebie.

Wejdź na zamieszczony tutaj (http://www.rfid.zone/zastosowania-rfid-w-hotelarstwie/) link przenoszący do podobnego studium – ono bez dwóch zdań także okaże się dla Ciebie emocjonujące!

Z oczywistych względów jest to zaledwie uwertura późniejszych wydarzeń.

playstation

Autor: Glen Bowman
Źródło: http://www.flickr.com
Największą zaletą The Elder Scrolls Online jest jej wielka rozmaitość. Świat jest znacznie bardziej rozbudowany niż Skyrim, oprócz tego gracz oprócz zawodu może dokonać wyboru stronnictwo (Pakt Ebonheart, Dominium Aldmeru, Przymierze Daggerfall), a jakby tego przy tym było mało – jednej z glidii szukających jednostek o poszczególnych umiejętnościach (złodziejskich, czarodziejskich czy wojowniczych). Z oczywistych względów każdy z tych wyborów dużo wpływa na los bohatera. Bardzo ważne są także wydarzenia losowe, co czasami zaniedbują inni producenci gier – tutaj na brak urozmaicenia nie da się narzekać.

Walki są wciągające, perfekcyjne w obsłudze i dynamiczne – niezbędne jest mocne zaangażowanie gracza, ponieważ musi kontrolować zarówno atak, jak blok. Zwolennicy realizmu z pewnością docenią także to, że każdy dialog jest dostępny w wersji dźwiękowej, a koneserzy pięknej grafiki – wysiłek włożony w stronę wizualną. The Elders Scrolls Online to gra wyczekiwana od ogromnej ilości lat, a, także choć nie dobrze do gier bardzo tanich, jej cena jest tego z pewnością warta – wysiłek włożony w rozrywkę i stronę dźwiękową jest wart pochwały. Posiada mocno ogrom wątków pobocznych, jak również według niektórych ludzi można grać w tę grę przez całe lata.

admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes