It meeting – nowy sposób na to, ażeby nawiązać nowe kontakty z partnerami biznesowymi

It meeting – nowy sposób na to, ażeby nawiązać nowe kontakty z partnerami biznesowymi

Teraźniejszość znamionuje bardzo duża konkurencja na rynku towarów i usług. Przedsiębiorcy robią, co w ich mocy, aby zwrócić uwagę nowych klientów.

Rodzi się jednak pytanie na czym polega sekret efektywnej sprzedaży?
elektryczne szczoteczki do mycia zębów

Autor: K J Payne
Źródło: http://www.flickr.com
mieszkania

Autor: Five Wun O Clothing www.zazzle.com/fivewuno
Źródło: http://www.flickr.com
Nowe głośniki komputerowe Sony

Autor: Sony
Źródło: Sony

Kluczem do powodzenia jest niezaprzeczalnie spotkanie obu stron transakcji w tym samym czasie i przestrzeni, co wbrew pozorom nie jest takie proste – . Branża IT tworzenie aplikacji webowych ma swoją „metodę” na to, ażeby ów cel zrealizować i rozwijać kontakty biznesowe It meeting. Co to takiego? Nowy typ konferencji organizowanej w formule networkingu, kierowany przede wszystkim do dyrektorów związanych z szeroko rozumianą branżą IT, lecz nie tylko . Przeprowadzona nie tak dawno konferencja it 2016 gościła także albowiem „zwykłych” przedsiębiorców a także przedstawicieli rozmaitych podmiotów państwowych, pochodzących przykładowo z sektora finansowego, przemysłowego czy energetycznego. Projekt został zapoczątkowany więc z myślą o wszystkich „elementach” łańcucha IT – poczynając od wytwórców, hurtowników, resellerów, a na firmach informatycznych i odbiorcach kończąc – polanditmeeting.

Warto podkreślić, iż na omawianych tu konferencjach nie ma mówców czy słuchaczy, stoisk reklamowych. Najważniejsza jest wymiana doświadczeń i nawiązywanie relacji.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes