Jeżeli chcemy, by nasz komputer urzekał jakością obrazu, musimy wybrać najlepszą kartę graficzną

Jeżeli chcemy, by nasz komputer urzekał jakością obrazu, musimy wybrać najlepszą kartę graficzną

Ciężko sobie wyobrazić używanie dzisiejszych komputerów bez świetnej karty graficznej. Co praWDa nasz „pecet” mógłby działać także z jej słabszym odpowiednikiem, ale wtedy my stracilibyśmy wiele niesamowitych wrażeń wzrokowych.

W ciągu ostatnich dwóch dekad dokonał się tak olbrzymi postęp w dziedzinie grafiki komputerowej, że bohaterowie gier wyglądają całkiem jak żywi ludzie.

Zainteresowany tematem? Czytaj o tym więcej. W tym celu użyj adresu, który przeniesie Cię na serwis. Zapraszamy!

Jednak by móc zachwycać się tym osiągnięcem techniki musimy posiadać naprawdę świetny sprzęt, a karta graficzna jest tu podstawą.

Spośród wielu różnych marek kart graficznych wielkim zaufaniem konsumentów cieszą się produkty amerykańskiej firmy AMD. Z pewnością każdy z nas spotkał się z nazwą Radeon. Pod tym szyldem AMD produkuje procesory graficzne (z angielskiego Graphics Processing Unit), czyli główne jednostki obliczeniowe znajdujące się w kartach graficznych. Produkty z logo Radeon istnieją na rynku już prawie dwadzieścia lat modele. Do grupy wyjątkowo rozsławionych produktów AMD można zaliczyć przede wszystim produkty z rodziny Radeon HD, czyli Radeon HD 4850 lub Radeon HD 5470, więcej produktów radeon – strona z radeon’em hd 4850.

radeon hd 4850
Spora kariera stała się również udziałem karty Radeon 8670M.

Pomimo że seria produktów AMD oznaczonych czterocyfrową liczbą z ósemką z przodu nie należy już do najnowszych, Radeon 8670M ciągle zalicza się do ulubionych modeli użytkowników i producentów komputerów przenośnych, jeżeli interesujesz się kartami graficznymi – Nic dziwnego. Model ten ma dobrą cenę i umożliwi nam zagranie w najpopularniejsze tytuły.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes