Sigma to firma, która produkuje znakomite obiektywy w dobrej cenie do aparatów znanych marek

Sigma to firma, która produkuje znakomite obiektywy w dobrej cenie do aparatów znanych marek

Sigma jest marką, która sprzedaje doskonałe obiektywy do lustrzanek i bezlusterkowców. Jej Produkty dedykowane są do aparatów większości znanych producentów, na przykład do Nikona czy Pentaxa.

Odznaczają się one bardzo wysoką jakością oraz niską ceną.
Jeżeli szukamy porządnego obiektywu do własnego aparatu, to Sigma na pewno jest znakomitym rozwiązaniem. Wysokiej jakości obiektywem do aparatów posiadających matrycę APS-C będzie Sigma 18-35mm – jest to obiektyw bardzo jasny, bez znaczenia, jaką ogniskową ustawimy- super sigma 18-35mm. Jest to produkt doskonały, jeśli planujemy fotografować przykładowo pejzaże, ale pragniemy także mieć możliwość pstryknięcia portretu. Wielką zaletą owego zooma jest także jego cena – obiektyw Sigma 18-35mm kosztuje poniżej 3 tysięcy, co jest naprawdę świetną okazją.
sigma 18-35mm

Autor: NOGRAN s.r.o.
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejnym wysokiej jakości zoomem tej marki jest Sigma 24-105mm. Jest to produkt dedykowany do lustrzanek z pełną klatką. Jego ogniskowa powoduje, iż jest on dobry właściwie do każdych warunków. Będzie świetny jako obiektyw do pejzażów, portretu oraz do fotografowania szczegółów czy na przykład reportaży. Jest on trochę ciemniejszy niż Sigma 18-35mm, jednak nie będzie to większym problemem. Jego sporą zaletą jest bardzo szybki autofokus i mocna konstrukcja.

Odczuwasz ochotę na kolejne interesujące posty? Nie ociągaj się! Opracowaliśmy ich dla Ciebie sporo. Więc kliknij po szczegóły i ciesz się nowymi treściami.

Możemy być pewni, iż Sigma 24-105mm sprawdzi się w każdej sytuacji- .

Warto jednak przejrzeć rozmaite rankingi zamieszczone w Necie, aby być pewnym, iż zakupimy produkt spełniający nasze oczekiwania.
Doskonałym pomysłem może być także przejrzenie oferty paru sklepów, być może znajdziemy interesujące okazje.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes