Jeśli organizujemy koncert lub występ to oświetlenie estradowe będzie pierwszą sprawą, o której pomyślimy – oświetlenie PAR lub LED reflektor świetnie się wtedy przydadzą

Jeśli organizujemy koncert lub występ to oświetlenie estradowe będzie pierwszą sprawą, o której pomyślimy – oświetlenie PAR lub LED reflektor świetnie się wtedy przydadzą

W czasie koncertu lub wystawianej sztuki teatralnej bardzo istotne jest oświetlenie estradowe. Niewiele osób rozumie, jak fachowy jest ten sprzęt w dzisiejszych czasach.
Prym wiedzie oświetlenie PAR.

meble

Autor: TRANSCEND
Źródło: TRANSCEND
Są to reflektory, które bardzo precyzyjnie można ustawiać i wyeksponować to, na czym nam właśnie zależy.

Tutaj jest podobna strona prezentująca taką sprawę. Przeczytaj także podobny świeży tekst (http://a-pro.pl/uslugi-elektryczne/) na opisywany temat. On też jest warty poznania.

Są te lampy także niezwykle odporne na wstrząsy i zmiany temperatury. Dlatego oświetlenie PAR doradza się w czasie koncertów na otwartej przestrzeni, gdzie warunki są ciężkie do prognozowania . Cenią je pracownicy, którzy zajmują się ustawianiem sprzętu przed występem. Z oświetleniem PAR nie należy obchodzić się jak z jajkiem. Ich trwałość jest uwierzytelniona w praktyce.

Kingston SSDNow serii V+

Autor: Kingston
Źródło: Kingston
oświetlenie estradowe

Źródło: pixabay.com
LED reflektor jest kolejnym przykładem fachowego podejścia do oświetlenia. Jego światło wywodzi się od diod i jest punktowe. Sprawdza się on głównie przy tworzeniu kompozycji świetlnych, co idealnie kwalifikuje się na koncerty czy wystąpienia sceniczne. LED reflektor posiada bardzo wydłużoną żywotność, co jest jego oczywistą zaletą . Jest nierzadko nazywany oświetleniem sceny. Dodatkowo, w porównaniu z tradycyjną żarówką, jest niezwykle niedrogi w eksploatacji. Diody pobierają o wiele mniej prądu aniżeli tradycyjne reflektory.

Oświetlenie estradowe to w całym szeregu przypadków niezwykle kosztowny i fachowy sprzęt. Jednakże po inwestycji będziemy go cenić za wysoką jakość i wydłużony czas działania.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes