Jaka folia dla twojego smartphona będzie dobra?

Jaka folia dla twojego smartphona będzie dobra?

Panuje przekonanie, że tak naprawdę każda folia się różni. Czy to fakt? Oto najpopularniejsze typy folii na wyświetlacz.
Tego typu akcesoria na komórkę, jak folia są w rzeczywistości niezbędne. Jeśli każdego dnia nosisz swój smartphone w kieszeni, jego wyświetlacz podatny jest na uszkodzenia i zarysowania.

akcesoria na komórkę

Autor: Microsoft
Źródło: Microsoft
By temu zapobiegać, wypadałoby sprawić sobie taki akcesoria jak folia na telefon czy etui . Nieprawdą jest, że folia potrafi uszkodzić ekran, obniża czułość na dotykanie i niszczy wrażenia wizualne. W istocie folia może ochronić każdego smartphona przed dużą ilością źle wyglądających rys – to one niszczą jego design.

Obecnie do kupienia są dwa rodzaje folii – wersja klasyczna z klejem akrylowym i silikonowe. Jeżeli chodzi o folie posiadające klej z akrylu, to są one popularne od paru lat i mają rzesze swoich wielbicieli (szeroki wybór ) . Tego typu akcesoria na komórkę jak wykonana z akrylu folia stopniowo schodzą z rynku. Jeśli już odnajdziemy taką folię, będzie ona bardziej nowoczesna oraz dostosowana do współczesnych urządzeń.
Salon, BB Magnolia Apartments

Autor: B&B Magnolia Apartments
Źródło: B&B Magnolia Apartments
Obecnie częściej polecana jest folia na telefon, jaką często określa się bezklejową.

Zaintrygowany? To dla nas rewelacyjna wiadomość. Więc naciśnij tutaj (https://anistal.pl/) i czytaj do woli następne rzetelne wpisy.

Prawdę mówiąc, to folia silikonowa – a to właśnie silikon spełnia funkcję kleju. Folie bez kleju to te, które nie posiadają go, jednak silnie przytwierdzone są do ekranu – nie działają na niego jednak bezpośrednio.

Zaparkowane samochody na parkingu

Autor: Tony Webster
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie zalety ma folia na telefon? Jeżeli jest dobrze przyklejona (nie da się zobaczyć bąbelków powietrza), to praktycznie jest niezauważalna. Pomimo, że jest przyklejona do ekranu, to nie redukuje jego wrażliwości na dotyk i nie wpływa na jego praktyczność. Jeśli folia posiada już kilka lat i jest bardzo porysowana, trzeba tylko wymienić ją na drugą. Folię można potraktować jako stałe zabezpieczenie wyświetlacza lub tymczasowe rozwiązanie – w obydwu funkcjach sprawdza się doskonale.

Słabym punktem jest to, że czasami folię trudno przykleić, trzeba dużej precyzji, cierpliwości oraz zręcznych palców.
Choć producenci smartphonów starają się, aby ich produkty były bardziej wytrzymałe, to opłaca się zakupić folię na ekran. Dzięki niej wyświetlacz naszego telefonu będzie zabezpieczony i nie zarysuje się nawet podczas trudnych sytuacji.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes