Rynek nieruchomości mieszkaniowych w mieście Wrocław

Rynek nieruchomości mieszkaniowych w mieście Wrocław

Rynek nieruchomości mieszkaniowych w mieście Wrocław
Od końca poprzedniego roku utrzymuje się tendencja spadkowa w cenach mieszkań na rynku wtórnym i pierwotnym. Zarówno jeśli chodzi o stare i mieszkania nawet przekracza średni rodzimy spadek kosztów za metr. By daleko nie szukać – miesiąc temu odnotowano pięcioprocentową obniżkę. Tendencja ta ze sporą pewnością nie odwróci się w najbliższych miesiącach, gdyż startują wakacje, okres niekorzystny dla deweloperów.

Koszty metrażu w stolicy Dolnego Śląska nie są jednak jednolite. Zgodnie z podstawami ekonomii, są one wyższe w chętniej wybieranych dzielnicach. Widzimy to na przykładzie Krzyków, tam musimy więcej wyłożyć za metr, niż w mniej ciekawej okolicy.

Nie wystarcza Ci ten zwięzły tekst zamieszczony w tym serwisie? Nie martw się i sprawdź więcej okna dako wrocław tutaj, znajdziesz tam dodatkowe informacje.

Na dowód przytoczę fakt, że w dzielnicy Sępolno odnotowywana jest stała tendencja obniżkowa.

dom wielorodzinny

Autor: Monier
Źródło: Monier

Zasobniejsi nabywcy doceniają każde nowe osiedle (). Zwłaszcza istotne dla bogatszych klientów są bezpieczeństwo gwarantowane dzięki monitoringowi, niezła infrastruktura i pojemne mieszkania. Deweloper () czerpie korzyści z sporego popytu na nie, więc ceny luksusowych nieruchomości we Wrocławiu nie spadają, a nawet trochę rosną.

Podsumowując, jest teraz korzystny okres na zdobycie własnego M we Wrocławiu. Ogłoszeń o sprzedaży występuje niespotykana obfitość, o czym przekonamy się surfując po sieci.

Nie zwlekaj – naciśnij ten link firmy budowlane dolny śląsk i raduj się stworzonymi tam kolejnymi postami. Z pewnością poszerzą one Twoją znajomość rzeczy na powyższy temat.

Wklep do Google frazy nowe mieszania na sprzedaż albo „mieszkania deweloper”, a zobaczysz na własne oczy, jak wysoka jest podaż. Udanych zakupów!

admin

Comments are closed.