Gdzie możesz wykorzystać kamery GoPro

Gdzie możesz wykorzystać kamery GoPro

Malutka, niesłychanie lekka przenośna kamera cyfrowa, która nagrywa materiał w jakości HD jak też jaką w bezproblemowy sposób możesz przytwierdzić do kasku – niby nic nadzwyczajnego

.
Jednakże to właśnie ów sprzęt kilka lat wstecz zrewolucjonizował to, w jaki sposób ludzie pokazują co się u nich wydarzyło, czego doświadczają. Oglądający tego typu filmy każdy może się poczuć ich uczestnikiem, cząstką tego, co ma miejsce w nagranym materiale. To nowiusieńkie życie w kamery cyfrowe tchnęła renoma GoPro Hero Session. Stała się ona koniecznym akcesorium fanów białego szaleństwa, a również wielbicieli skydivingu, jumpingu, wspinaczki, jazdy bicyklem po górach bądź jazdy na desce. Generalne mówiąc adresatów rozmaitego typu sportów (mniej czy też w wyższym stopniu ekstremalnych), jakich wyczyny możemy łatwo znaleźć na YouTube – kamera sportowa.

www

Autor: Diriye Amey
Źródło: http://www.flickr.com
Notebook Lenovo IdeaPad G560

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Niezbędne dla PS4

Autor: Alan Klim
Źródło: http://www.flickr.com

Kamera sportowa GoPro pokazała, iż nawet jednostka nie mająca doświadczenia w kręceniu filmów, może kreować materiały wideo, jakie przyciągną do siebie bardzo wielu ludzi w necie. Jednak szeroko pojęta tematyka sportowa to nie jedyna płaszczyzna, na której kamery GoPro są wykorzystywane. Firma postanowiła wypuścić w roku 2015 linię dronów zaopatrzonych w nadmienione kamery monitoring analogowy cyfrowe. Jest to kolejne potwierdzenie na to, że GoPro nie pragnie, by jego grupą adresatów byli wyłącznie osoby praktykujące dyscypliny sportowe. Planuje iść dalej ze swoim rozwiązaniem w rzeczywistość zwykłego klienta – GoPro Hero Session.

.
Ostatnimi czasy okazało się, że z możliwości kamer GoPro korzystają także amerykańscy astronauci. Aczkolwiek moim sądem gigantyczne pole do popisu znajduje się w… w szerokim zakresie rozumianej turystyce.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes