Który dron na początek do nauki pilotowania?

Który dron na początek do nauki pilotowania?

Który dron na początek do nauki pilotowania?
To pytanie zadaje wielu początkujących „droniarzy”, którzy jeszcze niczym nie lecieli, chcieliby niechybnie śmigać wyścigowymi 250-tkami bądź kręcić obrazy w 4K DJI Phantom 3 Professional, jednak mimo wszystko od czegoś muszą rozpocząć, aby nabrać jakiejś wprawy, połamać pierwszy raz śmigła.

Harman Kardon ONYX

Autor: Harman Kardon
Źródło: Harman Kardon
DJI Phantom 3 Professional

Autor: Sony
Źródło: Sony
Ewidentne jest, że takich lotów nie przeprowadza się urządzeniem za 5 tyś. PLN chyba, że kogoś na to stać albo ma nerwy ze stali – DJI Phantom 3 Standard.
lampa

Autor: Multisort.pl
Źródło: Multisort.pl
Cheerson CX-10 – koszt: 50 – 100zł. Sprzęt, od jakiego zaczynały swoją przygodę z dronami tysiące osób na całym świecie. Jest to zarazem jedna z najmniejszych tego typu zabawek i – paradoksalnie – może być to spora komplikacja w nauce. Cheerson CX-10 mierzy jedynie 4 x 4 cm więc spokojnie mieści się na dłoni. Możesz zabrać go wszędzie, można nim latać po domu, w pracy czy w samochodzie dzięki czemu realne jest stałe ćwiczenie zachowań, nawyków oraz szlifowanie zdolności. Zaletą jest także cena – nowa edycja Cheerson CX-10A z ponadplanową opcją Headless kosztuje poniżej 100zł. Negatywem owej zabawki może być paradoksalnie jej rozmiar, jako że ucząc się na takowym sprzęcie przyzwyczajamy się do jego „lekkości”, do lotów ledwo kilka kroków od siebie (dalsze loty w większości wypadków kończą się utratą orientacji gdzie jest część przednia drona, ) – wszystko to, z czym nie będziemy mieli do czynienia przy przesunięciach większymi sprzętami – koniecznie wskocz na dronlandia.pl.

koniecznie wskocz na

Zatem nabywajcie Cheersona CX-10 dla czystej zabawy jak też rozkoszy z latania tym liliputem, do nauki tak – uczy pewnych nawyków, ale analogia do lotów większymi dronami jest tutaj nieduże.

Przypadł Ci do gustu ów tekst? Zatem na pewno masz ochotę poczytać więcej. Jeżeli tak, to wejdź w podany link i idź do źródła (www.c-l.pl/utwardzacze-zywic/). Przyjemnego czytania!

Poważnym przyrządem będzie DJI Phantom 3 Standard.

admin

Comments are closed.