Kraków – idealne miasto do zwiedzania oraz na zakupy

Kraków – idealne miasto do zwiedzania oraz na zakupy

Kraków to miasto, które słynie z wielu rozmaitych rzeczy, znajduje się tu multum prześlicznych zabytków i miejsc godnych odwiedzenia, takich jak rzecz jasna Wawel, Żydowska Dzielnica Kazimierz i Stare Miasto.

Galeria handlowa

Autor: Joshua Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak oprócz wysokiej różnorodności zabytków do zwiedzania i pięknych krajobrazów do oglądania Kraków jest również miastem, do jakiego pożądane byłoby wybrać się na zakupy.

W Krakowie jest mnogość fascynujących Galerii, w których znajdują się rozliczne sklepy, na pewno więc zakupy w Krakowie muszą należeć do udanych. Pożądane byłoby wybrać się choćby do Galerii Krakowskiej, która znajduje się w samym centrum tego pięknego miasta, zaraz przy dworcu PKP i PKS. galeria (zobacz ofertę) Krakowska cieszy się rozległą sławą ze względu na znajdujące się tam liczne sklepy odzieżowe oraz drogerie, warto choćby odwiedzić sklep z naturalnymi kosmetykami, w jakim znajdziesz multum kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. W Galerii Krakowskiej stale panuje ruch, jest to jedna z reguły odwiedzanych galerii w tym mieście, w której nabędziesz produkty takie jak: polecany podkład pod panele.

Kraków słynie jednak nie wyłącznie z Galerii Krakowskiej, tak w zasadzie znajduje się tu kilkanaście rozmaitych Galerii rozsianych na terenie całego miasta. Nieco dalej od centrum, bo w okolicach Kurdwanowa znajduje się galeria (sprawdź serwis) Bonarka, w jakiej także odnajdziesz wiele wyjątkowych sklepów. Po zakupach można też udać się do Cinema City Bonarka (tego kina nie odszukasz w Galerii Krakowskiej) na jeden z wielu aktualnie wyświetlanych filmów.

Zakupy w Krakowie bez wątpliwości okażą się również niezmiernie udane w takich miejscach, jak na przykład Galeria Krokus lub Galeria Kazimierz, dodatkowo wskazane jest zapoznać się z zapleczem handlowym znajdującym się na Starym Rynku, w którym znajdziesz np: . Odnajdziesz tam liczne sklepy (w tym dużo sklepów z pamiątkami), i także restauracje, puby i bary, do jakich po zakupach zdołasz wstąpić na dobre jedzenie. Bezspornie więc Kraków urzeknie Cię nie jedynie pod względem ślicznych widoków i rozlicznych zabytków, ale także pod względem nadzwyczaj rozwiniętej turystyki i gospodarki handlowej.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes