Metoda na tanie zakupy

Metoda na tanie zakupy

Metoda na tanie zakupy
Jak wiemy w większych supermarketach dyskontowych możemy zakupić po bardzo okazyjnej cenie pewne produkty spożywcze. Z dużymi marketami jest jednak tak, iż często kuszą super promocją na 1,2 czy 3 produkty w konkretnym czasie. Pozostałe artykuły zostają natomiast w cenach regularnych.

Gazetki reklamowe

Źródło: freepik.com
Bez wątpienia, można chodzić od sklepu do sklepu w poszukiwaniu promocji, jednak o wiele prościej jest otworzyć stronę internetową interesującego nas hipermarketu po czym odnaleźć na niej aktualną gazetkę promocyjną w opcji PDF.

Czy nie możesz się oderwać od tego artykułu? To dla nas niezwykle miła wieść – zatem kontynuuj oglądanie na kolejnej stronie.

Gazetki promocyjne dzisiaj spotykane często mają ciekawą szatę graficzną.

Oprócz zdjęć towarów promocyjnych zdarza się, iż zawierają różnorodne nowinki na ich temat, czy również różnorodne ciekawe przepisy z owych artykułów. Przykładowo jeśli w promocji mamy filet z kurczaka, można znaleźć w takowej gazetce przepis na wybornego „kurczaka po Meksykańsku”, jeśli natomiast jest w promocji biała kapusta, można natknąć się na przepis na wyborne „gołąbki w sosie grzybowym”.

Gdy zamieszkujemy w dużym mieście i jest w okolicy trochę hipermarketów}, oprócz tego mamy dostateczną ilość czasu, można pokusić się o spacerek od marketu 1 do 2 i 3, po artykuły najbardziej korzystne cenowo. Można tymże sposobem oszczędzić istotnie sporą kwotę co miesiąc na samych wyrobach spożywczych.

Niusem są portale WWW zawierające nieomal wszystkie bieżące wydania owych gazetek zgromadzone w jednym miejscu. Wspomniane strony mogą sprawić, iż nasze powszednie życie stanie się łatwiejsze.

Jeżeli ten materiał jest według Ciebie przydatny, sprawdź źródło (https://shoplet.pl/) a odnajdziesz tam dodatkowe wiadomości. One także z pewnością będą dla Ciebie interesujące.

Starczy wieczorową porą odwiedzić analogiczną stronę, odnotować w którym sklepie oraz co nas interesuje (przy okazji możemy również zaplanować menu na cały tydzień, aby nie kupić zbyt dużo artykułów rzuciwszy się w wir sprawunków).

Następnego dnia odwiedzamy wyselekcjonowane markety w kolejności nam pasującej, po czym robimy nasze zakupy trzymając się ściśle listy. Z doświadczenia wiem, iż trzymając się powyższych reguł można w przeciągu miesiąca oszczędzić nawet 400 zł. Tymże dokładnie sposobem niepozorne gazetki promocyjne (+ dostęp do internetu) mogą przysporzyć się do znacznych oszczędności w budżecie domowym, zaś te w formacie DOC na dodatek przyczyniają się do ochrony środowiska.

admin

Comments are closed.