Metoda na tanie zakupy

Metoda na tanie zakupy

Jak wiemy w większych supermarketach dyskontowych możemy zakupić po bardzo okazyjnej cenie pewne produkty spożywcze. Z dużymi marketami jest jednak tak, iż często kuszą super promocją na 1,2 czy 3 produkty w konkretnym czasie. Pozostałe artykuły zostają natomiast w cenach regularnych.

Gazetki reklamowe

Źródło: freepik.com
Bez wątpienia, można chodzić od sklepu do sklepu w poszukiwaniu promocji, jednak o wiele prościej jest otworzyć stronę internetową interesującego nas hipermarketu po czym odnaleźć na niej aktualną gazetkę promocyjną w opcji PDF. Gazetki promocyjne dzisiaj spotykane często mają ciekawą szatę graficzną.

Oprócz zdjęć towarów promocyjnych zdarza się, iż zawierają różnorodne nowinki na ich temat, czy również różnorodne ciekawe przepisy z owych artykułów. Przykładowo jeśli w promocji mamy filet z kurczaka, można znaleźć w takowej gazetce przepis na wybornego „kurczaka po Meksykańsku”, jeśli natomiast jest w promocji biała kapusta, można natknąć się na przepis na wyborne „gołąbki w sosie grzybowym”.

Gdy zamieszkujemy w dużym mieście i jest w okolicy trochę hipermarketów}, oprócz tego mamy dostateczną ilość czasu, można pokusić się o spacerek od marketu 1 do 2 i 3, po artykuły najbardziej korzystne cenowo. Można tymże sposobem oszczędzić istotnie sporą kwotę co miesiąc na samych wyrobach spożywczych.

Niusem są portale WWW zawierające nieomal wszystkie bieżące wydania owych gazetek zgromadzone w jednym miejscu. Wspomniane strony mogą sprawić, iż nasze powszednie życie stanie się łatwiejsze. Starczy wieczorową porą odwiedzić analogiczną stronę, odnotować w którym sklepie oraz co nas interesuje (przy okazji możemy również zaplanować menu na cały tydzień, aby nie kupić zbyt dużo artykułów rzuciwszy się w wir sprawunków).

Następnego dnia odwiedzamy wyselekcjonowane markety w kolejności nam pasującej, po czym robimy nasze zakupy trzymając się ściśle listy. Z doświadczenia wiem, iż trzymając się powyższych reguł można w przeciągu miesiąca oszczędzić nawet 400 zł. Tymże dokładnie sposobem niepozorne gazetki promocyjne (+ dostęp do internetu) mogą przysporzyć się do znacznych oszczędności w budżecie domowym, zaś te w formacie DOC na dodatek przyczyniają się do ochrony środowiska.

admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes