Więcej niż Internet w restauracji, sprawdź innowacyjne narzędzia marketingu

Więcej niż Internet w restauracji, sprawdź innowacyjne narzędzia marketingu

Marketing WiFi to nowoczesne narzędzie marketingowe, które umożliwia właścicielom lokali identyfikację ich gości oraz dalszą interakcję m.in. poprzez wyświetlanie promocji w czasie rzeczywistym, wysyłkę mailingów, prowadzenie ankiet w oparciu o system gwiazdkowy oraz zbieranie opinii kontrahentów. Marketing WiFi pozwala właścicielom obiektów gastronomicznych i hoteli zidentyfikować odbiorcę, odkryć jego doświadczenia oraz polepszyć usługę tak, żeby chętniej powracał i przynosił większe zyski.

internet

Autor: Comisión Interamericana de Derechos Humanos
Źródło: http://www.flickr.com

Reklama WiFi jest pionerem w dostarczaniu ulepszonych usług internetowych dla lokali gastronomicznych typu: restauracje, kawiarnie, bistra czy kluby.

Ten tekst jest bardzo wciągający? Jeśli tak, to sprawdź również pozostałe polecane pozycjonowanie treści, gdyż są tak samo ciekawe i wciągną Cię kompletnie.

Marketing WiFi zamienia tradycyjne, darmowe WiFi na nowoczesne narzędzie marketingowe. Dzięki WiFi można pozyskać nowych odbiorców, zachęcić ich do większej aktywności i sprawić by powracali do lokalu.

Poznaj więcej na tej stronie:

Chcąc skorzystać z WiFi użytkownik loguje się za pomocą portali społecznościowych lub e-maila do WiFi i natrafia na specjalną stronę powitalną, zintegrowaną z profilem restauracji na Facebooku.Każdy gość korzystający z hotspotu trafia do bazy danych, dzięki czemu można być z nim w stałym kontakcie. Korzystając z mailingów i powiadomień na Facebooku można podtrzymywać dobre relacje z klientem, informować o promocjach albo przekierować gości na dowolną stronę www. Skuteczność powiadomień wysyłanych przez WiFi to nawet 30% CTR – to znaczy, że przegląda je nawet 30 /100 osób, czyli wielokrotnie więcej niż w przypadku tradycyjnych metod.

Marketing WiFi daje także możliwość przygotowania akcji promocyjnej, o której dowie się każdy gość zalogowany do WiFi. Można także np. ustawić inną promocję na każdy dzień.Po wizycie w lokalu każdy gości otrzyma prośbę o ocenę w skali od 1 do 5 gwiazdek. Może też zrobić ankietę albo pozostawić opinię. Dzięki temu właściciel będzie wiedzieć, czemu goście wybierają właśnie jego restauracje i jakie rzeczy powinien zmodyfikować, żeby chętniej wracali. Logowanie do WiFi ma miejsce za pomocą portali społecznościowych lub za pomocą adresu e-mail. Od 2 do 8% gości lokali gastronomicznych woli pozostać incognito, mimo że mogą odnosić korzyści po zalogowaniu do sieci. W takich przypadkach są aż dwa różne rozwiązania: komunikat “pomiń logowanie” lub system rabatowy. Instalacja usługi jest bardzo łatwa. WiFi współgra ze wszystkimi urządzeniami dostępnymi na rynku – wystarczy podłączyć WiFi do już istniejącej infrastruktury.

Źródło: na stronie

admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes