Dron z kamerą, to jeden z najnowszych technologicznych zabawek. To powinno się zobaczyć, a w szczególności nowość, którą jest dron 3DR SOLO.

Dron z kamerą, to jeden z najnowszych technologicznych zabawek. To powinno się zobaczyć, a w szczególności nowość, którą jest dron 3DR SOLO.

Technika podąża wciąż do przodu, a my razem z nią. Chcemy być na bieżąco i ciągle od nowa poznawać co jeszcze może nam zaoferować. Wszelkiego rodzaju gadżety ułatwiające życie, przynoszące frajdę i umiejące wesprzeć pracę są aktualnie na porządku dziennym.

drony

Autor: Dennis Jarvis
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z tych sprzętów jest dron, czyli bezzałogowy, latający pojazd, który niegdyś wykorzystywany był jedynie w wojsku. Ze racji na swoje nieduże – kompaktowe gabaryty nie ma możliwości transportu załogi, ani ludzi. Dron sterowany jest przez człowieka, zdalnie poprzez bazę sterującą – komputer. Coraz to częściej dron z kamerą odnajduje zastosowanie nie tylko w działaniach wojska, ale także wśród ludzi – cywilów. Obecnie każdy zwyczajny człowiek może zakupić dron 3DR SOLO i wykorzystać w dowolny sposób.

Udało nam się przykuć Twoją uwagę tym intrygującym opisem? Świetnie. W takim razie namawiamy – kliknij stronę i przenieś się do nowej witryny po szczegóły.

To urządzenia także świetnie zda egzamin do celów zarobkowych. Jest możliwość nimi nakręcić filmy i zrobić zdjęcia. Zapoznaj się też .

Nawiązując do modelu dron 3DR SOLO, to jest to nowość, która wchodzi na rynek. Posiada on precyzyjny kontroler lotu PIXHAWK 2 oraz dwa pokładowe komputery, każdy o mocy 1 Ghz. Co ciekawsze, urządzenie to jako pierwsze na rynku posiada w przycisk stopu, dzięki czemu można zatrzymać go w przestrzeni. Dzięki zastosowaniu funkcji 3 osiowego gimbału całkowicie będzie możliwość kierować opcjami kamery go pro w trakcie lotu, a do tego transmitować obraz w jakości HD na odległość 1km.

W dodatku dron 3DR SOLO będzie miał specjalnie przeznaczoną dla siebie aplikację na smartfony. Właściciel, który zakupi tego rodzaju dron z kamerą uzyska opcję w pełni wygodnego kontrolowania parametrów działania drona i kamerki, a w dodatku da to możliwość również całkowicie ustalić automatyczny lot.

panorama

Autor: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com

Powinno się dodać, że dron jest zaopatrzony w wytrzymujący 25 minut lotu akumulatorek. Do tego jego wewnętrzny komputer systemowy w każdej chwili sprawdza i analizuje użycie energii i wysyła właściwe informacje, by użytkownik miał świadomość kiedy i jak powinno się bezpiecznie sprowadzić go na ziemię.

Odkryj więcej tu .

Należy dodać, że firma tak dopasowała oprogramowanie, że możliwa jest jego ciągła rozbudowa – taka sposobność nazywana jest open source. Duże i szerokie możliwości zakresów i systemów automatycznych drona, to jedne z najbardziej interesujących kwestii które charakteryzują ten sprzęt.

admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes