Jak najkorzystniej zareklamować swoją firmę? Jakie są nowatorskie sposoby na najbardziej niezawodną promocję?

Jak najkorzystniej zareklamować swoją firmę? Jakie są nowatorskie sposoby na najbardziej niezawodną promocję?

Jak najkorzystniej zareklamować swoją firmę? Jakie są nowatorskie sposoby na najbardziej niezawodną promocję?
Każdy z nas jako jeszcze małe dziecko posiadało większą albo mniejszą chęć myślenia o przyszłości. Na pewno nie chodziło o życie, bo o to martwili się rodzice. Swoiste dziecięce wybieganie w przyszłość, to najzwyczajniej fascynacja filmami o przyszłości, w jakich są roboty, są statki kosmiczne, w jakich ukazany jest świat za kilka lat. W tego typu filmach na pewno były drony, czyli małe urządzenia, które latają nad nami i na przykład nas filmują.

3dr iris

Autor: Becky Stern
Źródło: http://www.flickr.com

Z tego typu rozwiązań może korzystać każdy z nas, a faktycznie już korzysta branża filmowa. Ponieważ do tej pory ujęcia filmowe byliśmy w stanie tylko robić przy zastosowaniu drogich helikopterów, to ich wynajęcie było naprawdę bardzo drogie. Tylko nieliczne, duże firmy było stać, by je wynająć. Nie mówiąc już o osobach prywatnych. W dzisiejszych czasach na szczęście się to zmieniło. Koszt zrobienia filmów z powietrza jest faktycznie mniejszy, więc dzięki zastosowaniu nowatorskich dronów jesteśmy w stanie na przykład ukazać swoją firmę z idealnej perspektywy.

Zwłaszcza, że do tych działań stosowane są coraz lepsze sprzęty, typu dron DJI Inspire one. Zresztą w tej dziedzinie znajdziemy wiele innych, interesujących modeli, następnym przykładem jest bez wątpienia 3DR Iris+ (sprawdź). Filmowanie z powietrza to idealny sposób na reklamę przykładowo dla firm logistycznych. Spójrzmy na taką okoliczność, że poza normalnymi fotografiami kierowców lub samochodów, można wykonać kilka ciekawych ujęć z powietrza. Niczym w dobrym filmie widzimy z lotu ptaka samochody pokonujące kolejne kilometry. Tak samo możemy prezentować duże magazyny lub zakłady. Normalnymi metodami trudno by było oddać ich wielkość. Szczegóły w temacie quatrocoptera: więcej o tym dronie.

DJI Phantom 3 Profesional

Autor: Compudemano
Źródło: http://www.flickr.com

Takie filmowanie to więc idealny sposób, aby wyprzedzić konkurencję oraz pokazać się bardziej profesjonalnie. Możliwe, że za parę lat to będzie norma, więc każde przedsiębiorstwo już będzie z tego korzystać, niemniej dobrze zawsze być trochę bardziej nowocześni, by pozycjonować się jako firma nowoczesna, której klasę widać na każdym kroku. To z pewnością zaprocentuje bardziej korzystnymi wynikami w przyszłości, co przekłada się na większe pieniądze i lepsze perspektywy. To najbardziej istotne dla każdej firmy.

admin

Comments are closed.