Z jakiej racji dobrze jest zainwestować w Gopro Hero oraz znakomity dron DJJ Phantom?

Z jakiej racji dobrze jest zainwestować w Gopro Hero oraz znakomity dron DJJ Phantom?

Z jakiej racji dobrze jest zainwestować w Gopro Hero oraz znakomity dron DJJ Phantom?
Jeżeli jesteś pasjonatem fotografowania, bez wątpienia słyszałeś o aparacie Gopro Hero. To rewelacyjna kamera, do której dobrze jest zakupić dron, by osiągnąć rezultaty, o których nawet nie marzyliśmy. Rozpocznijmy od samego aparatu. To doskonały sprzęt o niewielkiej wadze oraz małej obudowie, co umożliwia zabrać aparat ze sobą wszędzie, gdzie można zrobić wyjątkowe zdjęcia. Jego budowa sprawia, że można go wykorzystać pod wodą, robić zdjęcia na stoku oraz w powietrzu – aż limit pamięci na karcie się skończy. Aparat jest mały, toteż w przeciwieństwie do lustrzanki można go ulokować w różnych miejscach – jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Gopro Hero błyskawicznie odpowiada na zmianę światła, z tego powodu nie musimy obawiać się o jakość zdjęć. Dzięki nowoczesnym technologiom w nim zastosowanym, gwarantują wysoką liczbę klatek na sekundę, pozwalając uchwycić kluczowe momenty, nie tracąc ani jednej chwili. Niestety trzeba liczyć się z koniecznością częstego ładowania baterii, głównie podczas intensywnego użytkowania urządzenia. Z drugiej strony – jak można byłoby tego nie robić, gdy w niektóre miejsca jeździmy jedynie po to, aby zrobić świetne zdjęcia? Zobacz również: Sony Action Cam HDR-AS200VR.

Dron z kamerą

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z rewelacyjnych dodatków do charakteryzowanego aparatu jest dron DJJ Phantom. Dzięki użytej w nim pierwszorzędnego systemu sterującego, można w prosty sposób kierować dronem, docierając do miejsc jak dotąd niedostępnych. Jest gotowy do użytku od razu po jego zakupie, nie trzeba ustawiać żadnych parametrów – natychmiast można sprawdzić, do czego jest zdolny oraz jak wychodzi nam filmowanie przy jego pomocy. Nie powinniśmy mieć z tym żadnego kłopotu, gdyż dron – oferta – wyjątkowo stabilnie lata, da się go także zatrzymać w powietrzu, by zrobić najlepsze zdjęcia albo nakręcić film, którego potrzebujemy. Jeżeli dron (premiera DJI Air 2S) straci sygnał, niezawodnie powraca do miejsca, z jakiego wystartował.

Jeżeli w takim razem twoją miłością jest fotografia, a do tego kochasz ekstremalne sytuacje, musisz kupić sobie przedstawiony aparat razem z dronem DJJ Phantom. Urządzenia takie zdobywają coraz większą popularność, ty także możesz stać się ich szczęśliwym posiadaczem. Wystarczy zamówić aparat przez internet bądź wybrać się do sklepu oraz kupić wymarzony sprzęt, aby cieszyć się świetną jakością obrazu w każdym momencie.

admin

Comments are closed.