Zalecenia dla przedsiębiorstwa Kofax.

Zalecenia dla przedsiębiorstwa Kofax.

Zalecenia dla przedsiębiorstwa Kofax.
Jednym z najpopularniejszych oraz najbardziej zaawansowanych aparatów technologicznym jest Kofax. System Kofax to przede wszystkim przetwarzanie każdego rodzaju dokumentów w firmie. Ten proces funkcjonuje dzięki skanerom laserowym i chodzi w nim głównie o to, aby skanowanie oraz przetwarzanie dokumentów mogło odbywać się jednocześnie w poszczególnych siedzibach tej samej firmy. Jednakże centralizacja tego nie musi mieć miejsca, decyzja należy do konkretnej jednostki. Zaletą tego systemu jest także alternatywa działania na olbrzymiej liczbie plików za jednym zamachem. Może to być aż milion stron w miesiącu, a Kofax może także dokumenty w wersji elektronicznej, czyli na przykład pdf.

e-faktura

Autor: lab604
Źródło: http://www.flickr.com
Niezwykle istotnym działaniem Kofaxu są innowacyjne sposoby katalogowania do http://www.efematic.pl/rozwiazania/kofax/dowych modelach zainstalowane są mechanizmy, które odczytują dokumenty w systemie pełnotekstowym. Kolejną cechą Kofaxu jest umiejętność analizowania kodów kreskowych w dwóch wymiarach. Tak samo potrafi analizować faktury, ankiety lub metryki umów. Jest on bardzo intuicyjnym programem, automatycznie pobiera potrzebne dane (zobacz niszczenie danych osobowych) z zewnątrz, wrzuca owe dane we wskazanew pokazane miejsca, a do swej optymalnej działalności wykorzystuje list rozwijanych.

Separowanie plików w Kofaxie działa w oparciu kodów kresowych, a do sprawdzania jakości plików używany jest specjalny podzespół sprawdzania jakości oraz moduł walidacji tych plików. A jeżeli jakość zostaje niezaakceptowana różnorodne moduły ulepszają ją do jakości optymalnej. Właśnie ten moduł wygładza każdą stronę, eliminuje strony puste oraz czarne boki, automatycznie je kontrastuje, ustawia, rekonstruuje treści. Kofax automatycznie również dobiera parametry skanu, a sam przebieg skanu jest znacznie bardziej wydajny. Nie da się ukryć Kofax jest systemem niezwykle zaawansowanym ze względów technologicznych oraz bardzo bezpiecznym. Ma Własną bazę danych, przez co działa jeszcze bardziej efektywnie. Przedsiębiorstwo Kofax z pewnością jest pionierem na rynku, jeśli chodzi o możliwości użycia nowoczesnych technologii kopiowania w wielu firmach, w zasadzie bez znaczenia na to, w jakiej branży działają.
admin

Comments are closed.