Najlepsza reklama typu outdoor

Najlepsza reklama typu outdoor

Reklama na ekranie LED pozwoli nam wyróżnić naszą firmę i jej ofertę spośród wielu innych, dzięki atrakcyjnej a także dynamicznej odmianie prezentacji jak też świetnym umiejscowieniom monitorów LED, przyciągających wzrok ogromnej liczby potencjalnych nabywców. Dzięki ogromnym monitorom możemy przekazać szereg informacji bądź propozycji w niespotykany do niedawna sposób.

Wyższość telebimu nad banerem jest znaczna. Z doświadczeń wynika, że reklama emitowana na telebimie jest trzecią co do skuteczności odmianą reklamy z dziś występujących na rynku (tuż po rekomendacji oraz reklamie w telewizji ). Jednocześnie jest to najbardziej efektywna postać reklamy zewnętrznej (dowiedz się szczegółów). Reklamę na bilbordzie zauważa mniej więcej 3-5% przechodniów. Reklamę emitowaną na telebimie zobaczy natomiast od 75 do 95% osób, zatem poszczególny telebim pracuje jak 8-15 klasycznych bilbordów.

Najnowocześniejsze telebimy są najwyższej klasy urządzeniami, służącymi do przekazu informacji (przeważnie promocyjnych) znacznemu gronu odbiorców. Jest to jedyna jak dotąd technika, która umożliwia przesył obrazu z wysoką jakością oraz doskonałej widzialności dzięki użyciu specjalistycznych diod LED. Tylko ta technologia (zobacz ofertę marki RFID Solutions) pozwala pokonać promienie słoneczne, co czyni telebimy wspaniale zauważalnymi w dziennym świetle.

Telebimy dają nieograniczone opcje przestrzenne, a przy tym nie wymagają ponoszenia niemałych kosztów drukowania, umożliwiają dowolne prezentacje a także projekcje filmów. W porównaniu do nieruchomych nośników reklamy typu outdoor (banery, tablice reklamowe, bilbordy) telebimy ledowe

telebim reklamowy

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

poprzez swą animowaną odmianę przekazu informacji mają o wiele większą efektywność.

Dodatkowym pozytywem reklamy na telebimach LED jest możność powiadamiania naszych potencjalnych klientów na bieżąco o najnowszych promocjach, redukcjach cen bądź wyprzedażach z wykorzystaniem możliwości szybkiej przemiany przekazu reklamowego oraz aktualizacji danych w rzeczywistym czasie – Takiej możliwości nie mamy reklamując nasz towar przy pomocy tradycyjnej tablicy reklamowej.

Ekrany LED charakteryzują się dużą odpornością na zmieniające się warunki pogodowe przy zachowaniu znakomitej jakości emitowanego komunikatu promocyjnego. Efekty badań nad skutecznością reklamy na telebimach udowadniają opłacalność inwestycji w taką odmianę promocji.

admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes