Do czego mogą posunąć się mężczyźni w niedojrzałym wieku, żeby zaimponować dziewczynie i wzbudzić uczucie zazdrości u druhów

Do czego mogą posunąć się mężczyźni w niedojrzałym wieku, żeby zaimponować dziewczynie i wzbudzić uczucie zazdrości u druhów

Szybkie auta, pociągające kobiety, zabawy na dyskotekach aż do świtu – oto życzenia niektórych nastolatków lub facetów tuż po dwudziestce. Jednakże życie to nie hollywoodzki film, a niekiedy i w niektórych okolicznościach należy trochę niżej umieścić poprzeczkę. W końcu na dobry początek wystarczy w miarę sprawny volkswagen, który później można usprawnić, żeby móc wyruszyć na sercowe podboje.

tuning

Autor: Farrell Small
Źródło: http://www.flickr.com
Panie w każdym wieku z pewnością skierują swój wzrok na sam wygląd karoserii. Chociaż przywykło się twierdzić, że to panowie są wzrokowcami, to przedstawicielki płci ładnej lepiej radzą sobie z wizualną oceną danego przedmiotu i potrafią skontrolować przy tym poczucie estetyki jego właściciela. Co prawda nie znają terminu chip tuning, ale kto by się tym przejmował. Istotne, że pomagają chłopakowi w utrzymaniu czystości oraz świeżości samochodu. To one skierują uwagę na nieprzyjemne zapachy dochodzące z wnętrza opla i przypomną drugiej połówce, że czas wyprać tapicerkę, a może nawet wymienić niektóre wytarte elementy kokpitu.

Natomiast koledzy skupią się na zupełnie innych zagadnieniach. Dla nich istotna bywa prędkość, jaką taksówkarz jest w stanie rozwinąć siedząc za kółkiem własnej maszyny. Jeżeli posiadany wóz nie jedzie odpowiednio szybko, to teraz dostępne są metody, które pomogą osiągnąć tak postawiony cel. Większą wydajność silnika może zagwarantować tzw. chip tuning. Omówienia oraz fachowe recenzje dostępne w sieci bądź prasie przekonują, że ta metoda pozostaje bardzo korzystna dla naszego pojazdu.

tuning

Autor: Moto „Club4AG” Miwa
Źródło: http://www.flickr.com
Dla grupy nastolatków, którzy pozostają miłośnikami motoryzacji, nieodzowna staje się również oszczędna jazda. Kiedy nie posiada się jeszcze stałej pracy i stałego wynagrodzenia, to niełatwo jest odłożyć pieniądze nawet na benzynę. W tej sytuacji, gdy liczy się każda złotówka, należy liczyć się z użyciem wszelakich rozwiązań. Jak twierdzą eksperci z branży samochodowej, chip tuning może zmniejszyć ilość spalanego paliwa.

Ten proponowany serwis www (https://blyss.pl/produkty/przyczepy), który zawiera dane na podnoszony wątek, jest nieziemsko genialny, lecz możesz zgłębić odmienne wiadomości na ten temat, klikając tutaj.

A na tym oczywiście nie koniec korzyści wynikających z tego rodzaju metody usprawniania pracy silnika. A o tym przekonali się w tym momencie wszyscy ci, którzy teraz korzystają z dobrodziejstw współczesnej myśli inżynieryjnej, a także ci, którzy przestudiowali artykuły w specjalistycznej prasie bądź każdego dnia zaglądają na branżowe strony w internecie.

admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes