Co musi mieć profesjonalny kreator www oraz na co musi pozwalać użytkownikom?

Co musi mieć profesjonalny kreator www oraz na co musi pozwalać użytkownikom?

Aby stworzyć własną stronę internetową potrzebne jest dobre narzędzie. Dzisiaj posiadamy do wyboru bezpłatne i odpłatne rozwiązania. Można by dobrać tego typu narzędzie, które pozwala zainstalować serwis na własnym serwerze, lub wybrać jakąkolwiek zewnętrzną firmę hostingową.

Należy podjąć dobrą decyzję, żeby uniknąć później problemów w wypadku przenoszenia serwisu do innego usługodawcy.

PQI

Autor: SteelSeries
Źródło: SteelSeries
Najlepszy kreator www musi mieć interfejs prosty w obsłudze. Dzięki niemu bez trudu utworzyć można swą stronę www, jaka będzie profesjonalnie się prezentować. Prawidłowo byłoby, gdyby posiadał wiele szablonów podzielonych na przeróżne kategorie tematyczne. Udogodni to wybór tego, który będzie doskonale odpowiadał do naszych potrzeb. Tego typu szablon musi zapewniać prosty jego rozwój w miarę przybywania własnych potrzeb. Każdy kreator im posiada więcej modułów oraz uzupełnień, tym lepiej dla nas. Mogłyby to być pomocnicze funkcjonalności tego typu jak wtyczki społecznościowe albo rozszerzenia. Tego typu dodatki do kreatora usprawnią pracę oraz zezwolą na wybranie wyglądu strony.
Kłopoty ze zbyt długim adresem witryny może rozwiązywać możliwość kupna i podpięcie domeny. Tak ogólny wygląd, jak i poszczególne części, kreator musi pozwalać ściągać, ale także treści, które mogą się przydać w przyszłości do wykorzystania na odmiennej platformie. Zawsze musimy posiadać dostęp do kodu strony, ale też do konta FTP, przy pomocy którego wysyłane są pliki. Kreator witryn nie powinien posiadać ograniczeń na miesięczny transfer. Jeżeli zaciekawienie stroną niespodziewanie się zwiększy, nie ma niczego mniej przyjemnego niż niezwłoczne wyczerpanie przyznanego limitu. Może wydarzyć się sytuacja, że dystrybutor usług lub portali posiadają ukryte opłaty. To mogłoby być dla przykładu pierwszy miesiąc za darmo, natomiast za późniejsze miesiące wprowadzona jest opłata. Działania tego typu sprawiają, że wiele osób płaci, żeby ponownie nie przenosić własnej witryny w inne miejsce.

Im więcej banerów reklamowych na witrynie, tym w większym stopniu może wyglądać ona nieprofesjonalnie oraz nieatrakcyjnie dla użytkowników. Czasami reklama mogłaby być dyskretna, usytuowana w górnym pasku. Lecz zdarzają się także pop-upy, które wyświetlane są na calutkiej szerokości strony.
admin

Comments are closed.