Dopracowany system parkingowy – parę ciekawych informacji

Dopracowany system parkingowy – parę ciekawych informacji

Elektroniczny Szyk Obsługi Klientów to wspaniały sposób na obsługę klientów w większych placówkach tj. obiekty sportowe, parki zabawy, ślizgawki, wyciągi narciarskie, kluby fitness. Kluczowym zastosowaniem systemu parkingowego w zależności od potrzeb jest obliczanie należności za dostępy, bądź czasu spędzonego w danym miejscu.

Obsługa przebiega na zasadzie zaliczki, albo debetu, ewentualnie złożonej, zaliczka szczątkowa i debet do zużytkowania usług specjalnych i w gastronomii. Elektroniczny system obsługi klientów ESOK ma za obowiązek usprawnić i nadrobić obsługę użytkowników, uprościć sprzedaż usług na podłożu zdefiniowanych cenników (porównaj – elektroniczny system kontroli dostępu). ESOK GH upraszcza funkcjonowanie obiektów o wielowątkowej strukturze i zróżnicowanej działalności. Transpondery zegarkowe, czy też w postaci karty gwarantują szybką i niezawodną obsługę interesantów przy kasie, obsługę zamków w szafkach, kontrolę pozostałego czasu w skanerach na obiekcie, a dla pilnującego obiekt, bezgraniczne możliwości zarządzania pracownikami i konstrukcjami, poprzez generowanie jakiegokolwiek rodzaju statystyk.

parking samochodowy

ESOK GH zezwala efektywniej kierować obiektem, a dzięki obsłudze bezgotówkowej przez transpondery polepszy obsługę użytkowników, redukując okres obsługi do minimum. System parkingowy tworzy się z trzech składników. Sygnalizatorów zarezerwowanych, albo pustych lokalizacji, wyświetlaczy LED wskazujących ilość pustych punktów na parkingu, komputera śledzącego poczynania systemu.

Zainteresował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to przeczytaj bez zwłoki, co jest w źródle (http://www.north.pl/czesci-agd/czesci-do-ekspresow-do-kawy/czesci-krups/dysze-do-ekspresow-do-kawy-krups,g1381107.html) – on także na pewno okaże się warty uwagi!

Obowiązkiem systemu parkingowego jest ułatwienie odnalezienia pustego położenia na parkingach podziemnych i wielopoziomowych. Na każdym pułapie parkingu zainstalowane są wyświetlacze LED, pokazujące ilość lokalizacji w wiadomym regionie. Ponadto nad każdym punktem odnajduje się sygnalizator świetlny, oznaczający z daleka puste pozycje. Odcień czerwony zdradza miejsce zajęte, zaś zielony punkty wolne. Na pozycjach dla niepełnosprawnych instalowane są adekwatnie światła czerwone, również niebieskie. Układ podłączony jest do decyzyjnego komputera, który demonstruje istniejący stan zajętości punktów, także prowadzi statystyki przepływu aut.

Poczytaj też – system wypożyczalni.

admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes