Dostęp do Internetu w Małopolsce.

Dostęp do Internetu w Małopolsce.

Jednym z dostawców w liczącej blisko 40 000 mieszkańców miejsko-wiejskiej gminie Myślenice woj. małopolskie jest firma Net-kom. Całą ofertę net-kom’u zamieszono na stronie . Firma ta zajmuje się świadczeniem dostępu do Internetu dla mieszkańców Myślenic i okolicznych miejscowości jak Zawada, Bysina, Borzęta, Jasienica czy Polanka. W planach jest rozszerzenie oferty i obszaru (na Osieczany, Łętownię czy Jawornik) swojej działalności ale już w tej chwili rozszerza swoją ofertę dostarczając poza Internetem o różnych prędkościach (nawet dwudziesto-megabitowe łącze), także usługi telefoniczne stając się konkurentem na lokalnym myślenickim rynku dla gigantów telefonicznych dzięki lepszej ofercie.

Łącze stacjonarne czy mobilne?

Niebawem zapomnimy o wtyczkach internetowych!

Autor: nkom

Dzięki p.h.u. net-kom odbiorcy mogą liczyć na znaczne obniżenie opłat na usługi internetowe i telefonię VIP gdyż pojawienie się nowego oferenta zawsze powoduje zmiany cen na niewielkim rynku. Dziś wiele gospodarstw posiada Internet w telefonie w pakiecie od swojego operatora telefonii komórkowej. Ale limit transferu często wystarcza wyłącznie na podstawową obsługę jak sprawdzenie email czy wiadomości.

Interesujesz się tym zagadnieniem? Czytaj zatem dalej software house poznań o tym punkcie w następnym tekście, który dla Ciebie stworzyliśmy. Myślimy, że Ci się spodoba.

Dopóki będą te limity klienci chętniej będą wybierać Internet stacjonarny będący bardziej niezawodny i oferujący wyższe prędkości niż mobilny. Internet niestacjonarny czyli ten od dostawców gsm jest często jedynym wyborem dla firm, które nie mają dostępu do szerokopasmowego dostępu do Internetu na łączach ISDN, SDI czy innej formie głównie ze względu na bark infrastruktury światłowodowej, czy cenę połączenia telefonicznego – dodatkowo jego użytkownicy muszą się liczyć z gorszym zasięgiem w budynkach lub przymusem zakupu anten wzmacniających sygnał dla gospodarstw znajdujących się w dużych odległościach od nadajnika. Dlatego Internet stacjonarny o transferze pobierania 2-5 megabajtów, (gdzie wysyłanie w takim przypadku to: 0,5 Mb/s) będzie lepszym propozycją niż internet mobilny. Dodatkowo Internet stacjonarny nie posiada ograniczeń transferu danych i jest oferowany zwykle z routerem wifi.

admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes