Neonowe iluminacje dla wszystkich

Neonowe iluminacje dla wszystkich

Kiedy jesteśmy właścicielami baru albo sklepu trzeba go wyróżnić w odpowiedni sposób oświetlając. Doskonale wyeksponowana witryna, widoczny z daleka szyld, z pewnością sprawią, że nasz lokal zapadnie w pamięć przechodniom.

Od kilku lat do łask wracają neony niezwykle chętnie wykorzystywane w ubiegłym wieku. W pewnym momencie zostały określone jako kiczowate i w wielu miejscach zniknęły z przestrzeni publicznej, teraz jednak powracają do mody i warto skorzystać z możliwości które nam dają.

Neony diodowe w dalszym ciągu możemy zrobić na zamówienie na podstawie własnego projektu. W wielu miejscach znajdziemy małe przedsiębiorstwa, które się tym trudnią. Umiejętne kształtowanie szkła, operowanie gazem i neon przygotowany. Musimy o niego jednak należycie dbać, regularnie uzupełniać. Jeżeli tylko o tym nie zapomnimy, będzie on ozdabiał wejście do naszego lokalu czy sklepu bardzo długo. Musimy wymyślić interesujący i niesztampowy projekt, niech przyciąga spojrzenie, przykuwa uwagę, niech zainteresuje potencjalnych klientów. Przecież to jego najważniejsze zadanie.

Światła LED

Autor: Yasna Communications
Źródło: Yasna Communications

Gdy wejście do lokalu już mamy wyeksponowane pomyślmy jakim sposobem wyeksponować jego wystrój. W barze czy restauracji jedno źródło światła to kiepski pomysł, powinniśmy skupić się na podkreśleniu konkretnych stolików przy pomocy światła, wyeksponować bar, czy półki na produkty. Można to świetnie zrobić wykorzystując taśmy led. Wiele niewielkich, mocno świecących diod sprawdzi się o wiele lepiej niż jakakolwiek żarówka.
Zobacz resztę tu lampy podłogowe

Tego rodzaju taśmy rgb można wykorzystać również jako źródło głównego światła, na przykład rozprowadzając pod sufitem. Można przy ich pomocy podkreślić schody. Tak właściwie można zagrać światłem w sposób jaki tylko sobie wymyślimy. Oczywiście tego rodzaju taśmy możemy znaleźć w wielu kolorach. Można za ich pomocą dobrać barwę światła do wystroju naszego wnętrza. Można oczywiście użyć też inne (sklep dji) typy oświetlenia. Nigdzie nie jest powiedziane, że skoro doświetlamy wnętrze taśmami led, nie można dodatkowo postawić niewielkich lampek na stolikach czy lamp stojących dodających uroku wnętrzu. Gdy odpowiednio to zaplanujemy nasz lokal będzie prezentował się wspaniale. A jeżeli nie znamy się na oświetleniu w każdej chwili możemy skorzystać z porady projektanta oświetlenia. Na pewno powie nam w jaki sposób podkreślić światłem najładniejsze fragmenty wnętrza.
Napisał
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes