Skąd czerpać wiedzę?

Skąd czerpać wiedzę?

Skąd czerpać wiedzę?
W Internecie nie ma problemu ze znalezieniem informacji na większość tematów. Część dostępnych wiadomości to tylko szum informacyjny, mimo to pojawia się też wiele stron WWW np. na temat prawa zawierających potrzebne informacje i użyteczne porady prawne.

Na przykładzie serwisu prawnego można zauważyć jak pomocne dla różnych grup użytkowników Internetu mogą być zamieszczane przez specjalistów dane. Dokładne wiadomości z działów opiewających np. prawo nowoczesnych technologii czy prawo podatkowe są uzupełniane przez możliwość zadawania pytań, komentarze odbiorców, dane (zobacz profesjonalne niszczenie dysków) do ściągnięcia oraz bieżące wiadomości.

Jedne ze stron WWW na które dostaniemy się będą zawierały rozległy przegląd kategorii i tematów – np. różne działy prawa, inne skupią się na informacjach z jednej dziedziny wiedzy – np. prawo (zobacz http://winski.pl/prawo-autorskie.html) pracy. Powinno się czytać jedne i drugie dlatego, że w przygotowanie tych większych serwisów na ogół zaangażowani są znani specjaliści, natomiast małe strony www oferują trafne dane albo pomoc jak

admin

Comments are closed.