Do czego służą przenośniki ślimakowe?

Do czego służą przenośniki ślimakowe?

Przenośnik ślimakowy to maszyna służąca do transportu ziarna, mąki i innego rodzaju surowców sypkich. Dodatkowo potrafi oczyszczać zboże i bezproblemowo napełniać nim przygotowane worki.

Zastosowanie znajduje po czasie żniw, kiedy zboże gromadzi się w stodołach i olbrzymich przechowalniach. Przenośniki ślimakowe są stosunkowo mało kosztowne i, co niesamowicie istotne, nie pobierają dużych ilości mocy..

Najsilniej wszechstronnym typem maszyny jest przenośnik ślimakowy zaprojektowany do zmiany położenia. To znakomity wybór dla posiadaczy normalnych gospodarstw agrarnych, patrząc na prostotę manewrowania i spektrum możliwości użycia. Takie przenośniki – sprawdź mega ofertę przenośniki pantograficzne: http://olejnik.pl/przenosniki-grawitacyjne-roleczkowe/ – pozwalają na prace w wielu położeniach i kątach.

Wykonanie konstrukcji stalowych - konstrukcji stalowych - Następną kategorią są transportery ślimakowe wbudowane w jednym tylko miejscu. Wspaniale pasują do funkcjonowania przy wielkich przechowalniach i silosach. Łączą kilka zalet – są nieduże, a zarazem pojemne i mogą wynosić materiały sypkie na duże wysokości.</div>
<p><!--entry--><!--pagebreak--></p>
<div style="text-align:justify">Na końcu omówimy przenośnik wertykalny. Przydatny jest, kiedy konieczny jest transfer [TAG=surowce’ title=’Promus Katowice’ style=’margin:9px;’/></p>
<div class=
Źródło: www.promus.katowice.pl

w środku hangaru albo silosu.

admin

Comments are closed.