Na imprezy, do ułatwiania pracy i jako gadżet, czyli o funkcjach tabletów

Na imprezy, do ułatwiania pracy i jako gadżet, czyli o funkcjach tabletów

Niespełna kilkaset złotych może zapewnić nam frajdę, ułatwić pracę i pomóc w załatwieniu innych spraw. Rzecz jasna, rozchodzi się o elektronikę, żyjemy w końcu w czasach, gdzie rozrywka wychodzi przede wszystkim z świata fikcji i sieciowego „wirtualu”. Tablety – przenośne gadżety pozwalające przebierać cyfrowe zdjęcia, filmy, gry i wiele innych przyjemności – dostaniemy w pełnej konfiguracji, sterownikami i akcesoriami.

tablet

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdy gadżeciarz przebierający w tabletach jest pasjonatem elektroniki i systemów operacyjnych. Część używających widzi w tabletach wielofunkcyjne narzędzia wspierające zawód, inni bawią się używając na imprezie osiemnastkowej tablety Samsung, jeszcze inni zrobią sobie z tabletu mini-telewizorek na długie godziny żmudnej wycieczki. Wiele jest trików na zamontowanie kilkucalowego sprzętu w środkach transportu, by cieszyć się mogli pozostali pasażerowie obok. Tutaj atrakcyjne przykłady: .

tablet Nexus

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com

Powracając do korzystających – debiutujący posiadacze tabletów powinni najpierw zapoznać się ze specyfiką urządzenia i systemem operacyjnym. W odróżnieniu od telefonów na dotyk, koniecznością jest „zaprzyjaźnienie” się z systemem, np. Androidem. Bez tego procesu korzystanie z tej elektroniki przenośnej faktycznie stanie się pozbawione sensu.

Nie powinno to być trudne, zwłaszcza biorąc pod uwagę wielkie podobieństwo systemów tabletowych do systemów operacyjnych na komputerach. Skonfigurowanie również nie powinno komplikować sytuacji – z reguły towarzyszą nam instrukcje krok po kroku, zapewniające płynne przejście po samouczku systemowym. Żaden tablet Modecom nie okaże się straszny, po kolejnych godzinach używania będziemy się nim posługiwali coraz pewniej. Warto zerknąć: .

Poznając dodawanie i włączanie innych funkcji nasze poczynania stają się coraz śmielsze. Rozgryzając system, choćby sposobem „wypróbuj, sprawdź, cofnij” dojdziemy do wniosku jak należy ustawić ekran główny, porozmieszczać ikony, wybrać te najważniejsze itp.

Niezbędny jest Ci bieżący tekst (http://lombardpiaseczno24h.pl/cena-zlota/) na ów temat? Wystarczy, że naciśniesz na poniższy link i na kolejnej stronie znajdziesz wszelkie szczegółowe informacje.

Podstawy z Androidem to w większej mierze wskazówki o poruszaniu się między niezbędnymi aplikacjami, galeriami muzyki i zdjęciach oraz identyfikowanie symboli na ekranie (bateria, kreski zasięgu, godzina, okienka cofnij, itd). Następne etapy samouczka na tablet Windows 8 należy czytać skrupulatne i poznawać dopiero po wyżej wymienionych podstawach.

admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes