Jakie zalety mają telebimy używanych bardzo chętnie w nowoczesnej reklamie wizualnej.

Jakie zalety mają telebimy używanych bardzo chętnie w nowoczesnej reklamie wizualnej.

Miasta wypełnione są reklamami, zobaczyć je można praktycznie wszędzie. Tablice reklamowe, plakaty oraz bilboardy są już tak powszechnie spotykane, że wielu ludzi nie zwraca już na nie większej uwagi. Ostatnio zaczęła się pojawiać zupełnie nowa możliwość na reklamowym rynku, dająca dużo więcej możliwości niż tradycyjne nośniki, a są to właśnie telebimy.

telebim promocyjny

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com
Ich popularność wzięła się z paru rzeczy. Największym plusem najnowocześniejszych telebimów jest to, że pozwalają na nieograniczone wprost możliwości sterowania wyświetlaną treścią. Reklama tradycyjna umieszczana jest na jakiś czas, w trakcie którego ciężko się ją zmienia.

Poszukujesz interesujących danych na przedstawiany temat? Na pewno po przejściu na stronę znajdziesz takie materiały, które okażą się dla Ciebie atrakcyjne.

Telebim katowice galeria skarbek nie będzie miał takich ograniczeń, wyświetlać na nim można reklamy przez dowolnie ustalony czas, a zmiana ogranicza się tylko do przesłania nowego filmu do urządzenia – sprawdź w tym temacie. Daje to naprawdę nieograniczone możliwości projektantom, a równocześnie w ogromnym stopniu zwiększa skuteczność. Obrazy statyczne są przeważnie mijane bez patrzenia, lecz dynamiczne znacznie częściej przyciągają wzrok konsumentów.

Telebimy opanowują współcześnie coraz większy obszar wizualnej reklamy, a ich popularność wynika przede wszystkim z ich naprawdę ogromnych możliwości. Posiadają one budowę modułową, więc bardzo łatwo można je zestawiać w dowolnych kombinacjach. Jeżeli zajdzie taka konieczność, to docelowy telebim będzie miał nawet kilkanaście metrów kwadratowych powierzchni – niekiedy można takie zobaczyć w czasie dużych kulturalnych albo sportowych imprez.

telebimy

Autor: Randy
Źródło: http://www.flickr.com
Są odporne na warunki atmosferyczne, a ich największym plusem jest całkowita niezależność od oświetlenia. Nie będzie miało żadnego znaczenia, czy jest dzień czy noc, za każdym razem telebim świeci dokładnie tak samo. Jest to efektem z ich budowy która jest oparta na wydajnych diodach. Nie tylko mają one bardzo mocne światło, lecz również będą zużywać niedużo prądu, więc w każdym z modułów działa nich co najmniej kilkaset. Pojedynczy piksel składa się z trzech takich diod, czyli zielonej, niebieskiej i czerwonej, dzięki sterowaniu natężeniem ich świecenia otrzymuje się barwę jego światła.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes