Dzisiejszy system Windows Phone 8 – co należy o nim wiedzieć?

Dzisiejszy system Windows Phone 8 – co należy o nim wiedzieć?

Dzisiejszy system Windows Phone 8 – co należy o nim wiedzieć?
Nowy Windows Phone 8 pojawił się na rynku już jakiś okres temu i nie da się ukryć, że wzbudził duże zaciekawienie. Niemało ludzi zastanawia się nad tym czy system ten nabędzie tak sporą popularność, jak inne znane i chętnie stosowane systemy.

HTC Windows Phone 8S

Autor: okubax
Źródło: http://www.flickr.com
Naturalnie pożądane byłoby poznać się z tym współczesnym systemem i dowiedzieć się co intrygującego oferuje nam wytwórca. W nowatorskim systemie zdecydowanie poświęcono niemało uwagi głównemu ekranowi startowemu, jaki teraz będzie można swobodniej dostosować do swoich potrzeb. Innowacyjny windows phone 8 developer pozwoli bez trudności regulować odcień albo wielkość kafelków, oraz także miejsce, w którym są one rozmieszczone. Nowością będzie także to, iż kafelki będzie wolno teraz ustawić w czterech rzędach, a nie jak to było do tej pory jedynie w dwóch.

Na pewno rozwiązania te sporo uproszczą korzystanie z telefonu. Sporym plusem jest również to, że w innowacyjnym Windows Phone 8 realna będzie obsługa wielu przeróżnych rdzeni. System będzie także kompatybilny z Windows 8, bo oba systemy będą miały wspólne jądro. Umożliwi to banalne oraz szybkie przenoszenie rozmaitych aplikacji pomiędzy tymi dwoma systemami, co również będzie dużym uproszczeniem dla użytkowników. W innowacyjnym systemie również będziemy mieć dojście do wielu rozlicznych ciekawych aplikacji, zarówno jeżeli chodzi o aplikacje biurowe, sprzętowe czy również gry, już teraz w sklepie z aplikacjami zdołamy ich odnaleźć ponad 100 tysięcy.

Przeczytaj ten serwis, gdyż on na pewno także Cię bardzo zafrapuje. Opisuje on pokrewną tematykę, więc nie wahaj się i kliknij tutaj!

Zdecydowanie zwiększy się również ochrona oraz bezpieczeństwo, albowiem system będzie znakomicie chroniony przed rozlicznymi atakami hakerów oraz niebezpiecznymi wirusami. Nowy Windows Phone 8 pozostanie także wyposażony w rozliczne funkcje, które umożliwią zaszyfrowania urządzenia. Jak więc widać dzisiejszy system Windows Phone 8 naturalnie ma dużo do zaoferowania. Niesłychanie możliwe, że niesłychanie prędko zacznie on cieszyć się ogromną popularnością pośród nowych użytkowników.
admin

Comments are closed.