Reklama zewnętrzna na telebimach – skuteczna, wydajna i ogromnie praktyczna

Reklama zewnętrzna na telebimach – skuteczna, wydajna i ogromnie praktyczna

Reklama zewnętrzna na telebimach – skuteczna, wydajna i ogromnie praktyczna
Reklama na telebimach jest jedną z form reklamy zewnętrznej, czyli takiej, z jaką stykamy się notorycznie po wyjściu z domu. Reklama zewnętrzna cieszy się wielką sławą i mnogość oraz przedsiębiorstw decyduje się na skorzystanie właśnie z tej formy reklamy. Mniejsze firmy, które nie mają nadmiernie wielkiego budżetu decydują się na tańsze formy reklamy zewnętrznej, takie jak plakaty czy ulotki zostawiane w miejscach publicznych. Większe firmy i przedsiębiorstwa często inwestują w większe odmiany reklamy, takie jak na przykład billboardy czy też telebimy.

Telebim to spory ekran, jaki ma silne diody ledowe, wobec tego obraz wyświetlany na telebimach jest wyraźny i klarowny, dzięki czemu wolno go dostrzec nawet z ogromnej odległości – . Diody ledowe dają dodatkowo ogromnie silne światło, co umożliwia dojrzeć obraz z sporej odległości nawet późną nocą lub w trakcie złych warunków pogodowych.

Telebimy są zazwyczaj umieszczone w miejscach nierzadko odwiedzanych przez różnorodne osoby, dzięki temu reklamy (zobacz reklamy świetlne wrocław), które są na nich wypuszczane trafiają do wielu grup ludzi. Telebimy można spotkać przy ulicach i autostradach oraz innych częstokroć uczęszczanych drogach, mało tego można je spotkać w centrum miasta, przy galeriach handlowych i większych marketach.

telebim na koncercie

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Żeby reklama (zobacz oceń nasz profil http://studioprinter.pl) wyświetlana na telebimie była skuteczna i dawała należyte rezultaty powinno się przestrzegać kilku zasad. Nade wszystko treść reklamy musi być atrakcyjna, treściwa oraz łatwa do zapamiętania, co więcej reklama nie może być zbytnio długa, zaś okres jej wypuszczania powinien być raczej długofalowy.

Ważne jest także wyborne miejsce na umieszczenie na telebimach, jeśli telebim zostanie umieszczony w złym miejscu to reklama może nie sprowadzić oczekiwanego rezultatu, bądź może zostać zauważona przez mniejszą ilość osób (medas-media). Powinno się zadbać też o samą formę reklamy, aby była intrygująca i ciekawa. Reklama może przybierać sporo rozmaitych form, może to być intrygująca animacja, krótki filmik – pomysłów na wyśmienitą reklamę można aktualnie odnaleźć faktycznie ogromnie sporo.
admin

Comments are closed.