Obiektyw jako istotny fragment każdego aparatu

Obiektyw jako istotny fragment każdego aparatu

Jednym z najważniejszych fragmentów aparatu fotograficznego jest obiektyw. Decyduje on w wielkim stopniu o jakości zdjęcia.
Obiektywy sigma a 35 f1.4 dg hsm cechuje się wyjątkową charakterystyką ekspresyjności, realizuje wygórowane oczekiwania fotografików o inklinacjach twórczych i artystycznych.

Frezarka do glazury GTR 30 CE Professional i stół GTD 1 Professional

Autor: Bosch
Źródło: Bosch
sigma 10-20

Autor: David Mellis
Źródło: http://www.flickr.com
Opracowany z optymalnym naciskiem na wartości artystyczne, dotrze w smaki użytkowników, którzy lubią pomysłowy, intensywny wyraz ponad spoistą konstrukcję, bądź wielofunkcyjność – bonusy. Prócz fotografii krajobrazów, portretów, martwej natury i normalnych migawek z życia, doskonale przydają się one do fotografii, jaka wyzwala w fotografiku duchowego twórcę. Zaplanowano go pod kątem wyszukanej charakterystyki optycznej i siły wyrazu, dzięki czemu gwarantuje wyrazistość artystyczną na wysokim pułapie. Bardzo wymyślny rozkład aż 13 soczewek gwarantuje nietuzinkowe rezultaty filmu z całkowitą ostrością. Ów obiektyw powinien się znaleźć w składzie fotograficznym każdego fotografika.

sigma a 35 f1.4 dg hsm

Autor: Didriks
Źródło: http://www.flickr.com
Ekstremalnie szerokokątny obiektyw sigma 10-20 ma optymalną liczbę przesłony F3.5 w całym obszarze ogniskowych – . Obszerny kąt daje fotografie w zaskakującej perspektywie. Maksymalna ilość przesłony sprawia, że obiektyw bardzo dobrze nadaje się do fotografii we wnętrzach i zezwala skoncentrować się na fotografowanym przedmiocie. Cztery soczewki zezwalają na poprawkę odkształceń i zapewniają zwartą, delikatną budowę obiektywu.

Wielowarstwowe osłonki antyodblaskowe łagodzą refleksy i obrazy pochodne, dostarczając obraz filmowy najlepszej jakości w pełnym zakresie ogniskowych. Zasłona blokuje zbyteczne światło i łagodzi wewnętrzne refleksy.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes