Metoda na kamerowanie w ekstremalnych warunkach

Metoda na kamerowanie w ekstremalnych warunkach

Sporty ekstremalne ostatnimi czasy zyskały dużą popularność, nie jedynie dzięki możliwości przeżycia przygody i poczuciu przyrostu adrenaliny

Ludzie oglądający film w kinie

Autor: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Źródło: http://www.flickr.com

Ale i opcji ich jednoczesnego uchwycenia z pomocą odpowiedniej kamery, dzięki czemu można powracać do nich za każdym razem kiedy tylko zapragniemy – skocz.

Pierwszym krokiem który trzeba wykonać chcąc kamerować nasze wyczyny sportowe będzie dobór kamery. Doskonałym rozwiązaniem może być kamera sportowa, jaka doskonale sprawdzi się w tego typu projektach. Co więcej jest możliwość dopasowania wielu rodzai stateczników, jakie są wręcz nieodzownością jeżeli pragniemy nagrać film wysokiej jakości, jaki zapewnimy tylko i wyłącznie dzięki dobremu unieruchomieniu aparatu. W tenże sposób zyskamy pewność, iż obraz będzie przedstawiał tylko nasze ruchy, a nie na przykład ruch aparatu, który może unicestwić zaplanowany efekt.
Do tego typu kamerowania świetnie nada się na przykład statecznik, który ma możliwość utwierdzenia na naszym kasku bądź chociażby rowerze jeśli go wykorzystujemy. Wówczas takie kamerowanie jest znacznie bardziej efektowne a także skuteczne niż mogłoby się z początku zdawać. A każdy kto choć raz skosztował wie, iż bardzo szybko statecznik okaże się dla niego czymś niezbędnym – zapoznaj się z DJI Phantom 4.
W czasie gdy bezzałogowe statki większości osób kojarzą się z zaawansowanym sprzętem wojskowym, okazuje się, iż są one coraz szerzej wykorzystywane w cywilnych zastosowaniach

Owe latające przyrządy są coraz to popularniejsze, zaś w nadchodzących latach szykuje się autentyczny boom na obrazy wykonane przy wykorzystaniu bezzałogowców DJI Phantom 4.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes