Szkolenia on-line dla pracowników – czy warto korzystać z takiej formy szkolenia pracowników w swojej firmie?

Szkolenia on-line dla pracowników – czy warto korzystać z takiej formy szkolenia pracowników w swojej firmie?

Nie od wczoraj wiadomo, iż największym kapitałem praktycznie każdej firmy są pracujący w niej pracownicy. Równocześnie o kapitał ludzki należy ciągle dbać, więc mądry szef zdecydowanie nie będzie stale zatrudniał kolejnych osób, ale dbał o pracowników, którzy są już zatrudnieni w firmie.

filmy korporacyjne

Autor: Jeff Wilcox
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj dbamy o rozwój swych pracowników, organizując dla nich różnego rodzaju szkolenia czy wysyłając ich na tego typu szkolenia i opłacając je co najmniej częściowo. Dzisiaj przyglądamy się kursom on-line – czy warto korzystać z takiej firmy kursów?
dokument

Autor: Nokia
Źródło: Nokia
Jak wygląda szkolenie online w praktyce?
Zwykle szkolenia online polegają na oglądaniu przez pracownika wszelkiego rodzaju prezentacji, zawierających między innymi filmy instruktażowe kliknij tutaj. Później pracownik musi odpowiedzieć na szereg pytań, które sprawdzają jego wiedzę zdobytą w trakcie takiego szkolenia. Zazwyczaj większość firm organizujących kursy internetowe wystawia kursantowi dyplom ukończenia takiego kursu – wiele z nich jest uznawanych wręcz na całym świecie, zatem oczywiście dobrze wybrać tę firmę, która ma uprawnienia do organizowania szkoleń online i wystawienia takich akurat certyfikatów.
Jak znaleźć właściwą firmę?
Filmy korporacyjne można dzisiaj znaleźć właściwie wszędzie w sieci, w licznych przypadkach również za darmo . Jeżeli jednak chcesz przeprowadzić dla swych pracowników naprawdę sensowne szkolenie, wtedy bez wątpienia musisz rozejrzeć się za odpłatną ofertą.

Jednocześnie pakiet w takich przypadkach jest o wiele większy – firma robi certyfikaty lub (fotografia budynków) zapewnia wsparcie specjalisty on-line, którego kursanci mogą zapytać właściwie o wszelkie nurtujące ich kwestie.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes