GPS od Solid Security idealnym sposobem na ochronę pojazdu

GPS od Solid Security idealnym sposobem na ochronę pojazdu

Zabezpieczenie swojego pojazdu jest fundamentalną sprawą dla wielu właścicieli aut. Nade wszystko, gdy kupili samochód w salonie oraz chcą zainwestować w nowoczesne systemy ochrony, takie jak GPS od Solid Security.

gps
Czym odróżnia się to rozwiązanie i dlaczego dobrze jest interesować się taką formą ochrony pojazdu? Rozpocznijmy od tego, w jaki sposób funkcjonuje GPS. Jego praca opiera się na nawigacji satelitarnej, która pozwala w sprawny sposób namierzyć auto, pomagając w jego znalezieniu. Zainstalowane w samochodzie urządzenie może załączyć sygnalizację dźwiękową bądź nawet zatrzymać pojazd, chroniąc zarazem przed kradzieżą.

System GPS od Solid Security może być zainstalowany w jednym z punktów montażowych, które zlokalizowane są w wielu miejscowościach na obszarze całego kraju bądź od razu w salonie samochodowym, by odebrać gotowe i całkowicie zabezpieczone auto. Niezaprzeczalną zaletą takiego systemu jest ewentualność ubiegania się o zniżkę na ubezpieczenia. Opłaty na ubezpieczenie od kradzieży mogą być zredukowane nawet o pięćdziesiąt procent, co pozwala na duże oszczędności, jakie można spożytkować na paliwo na przyjemną wycieczkę za miasto. Opisywane systemy monitorowania GPS mogą być wykorzystywane nie tylko w samochodach prywatnych, lecz także w pojazdach znajdujących się we flocie określonego przedsiębiorstwa.

GPS

Autor: Smailo
Źródło: Smailo
Razem z systemem monitoringu w pojazdach instalowane jest specjalne oprogramowanie, które służy do liczenia czasu pracy kierowców, jak również poziomu paliwa lub (osmo action) przebiegu samochodu, co pozwala pozyskać wiele informacji w dowolnie wybranej chwili. Właściciel przedsiębiorstwa może stale kontrolować swoich pracowników oraz w prostszy sposób kierować pojazdami, aby zmniejszyć koszty eksploatacji floty. Poza tym zwiększa się bezpieczeństwo kierowców i samochodów przez nich kierowanych, ponieważ szybko można zdobyć precyzyjną lokalizację określonego auta. Dobrze jest zainteresować się systemami GPS od Solid Security, gdyż są to sprawdzone i doceniane na rynku rozwiązania. W celu zaznajomienia się z informacjami w temacie poszczególnych punktów oferty najkorzystniej jest zatelefonować do przedstawicieli firmy albo odwiedzić jej stronę internetową, szybko zdecydujemy się na skorzystanie z usług Solid Security.
admin

Comments are closed.

Proudly powered by WordPress | Theme: Stacy by SpiceThemes